به آن عادت خوزه.

خوزه Altuve این Astros’ ستاره دوم baseman, دریافت بوس در اولین بهار آموزش در خفاش در ببر’ minor league پیچیده در لیکلند فلوریدا. هوستون احساس خشم از ثبت نام الکترونیکی-سرقت رسوایی در طول اجرای آن برای سال 2017 جهان سری بازی نمی کند خود را به طور منظم در چند نمایشگاه بازی های.

اما همه آنها رقم به شنیدن مقدار زیادی از بوس این سال است. اگر آن را در حال حاضر اتفاق می افتد در بهار آموزش شناخته شده است که به اهلی فصل به طور منظم است که تقریبا قطعا رفتن به ویژگی های سمی اتمسفر در جاده ها است.

Joe Altuve
جو AltuveAP

Altuve این 2017 AL MVP اصابت با زمین در سوم خود را در خفاش توسط دیترویت نیک رامیرز بود اما خاموش-سرعت زمین است که به نظر نمی رسد عمدی. شده است وجود دارد برخی تصور می کردند که Astros خواهد چهره بسیاری از لوبیا توپ در این سال زیر MLB تحقیق خود خیانت طرح که منجر به شلیک مدیر A. J. Hinch و مدیر کل جف Luhnow.

همچنین وجود داشته است مبنی بر اینکه Altuve و هم تیمی الکس Bregman عینک دستگاه به نکته آنها را به زمین به عنوان بخشی از هوستون ثبت نام الکترونیکی-سرقت رسوایی فصل گذشته. پس از Altuve ارسال آستروس به مسابقات جهانی در سال گذشته با یک پیاده روی کردن هومر خاموش یانکی ها نزدیک تر Aroldis چاپمن Altuve می تواند دیده می شود گفتن هم تیمی های خود به پاره کردن پیراهن خود را. Altuve رد آن اتهامات و MLB گفت: این بررسی آنها دریافتند هیچ مدرک معتبری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im