بندر شمالی Fla. — مردم می خواهند خون. آنها می خواهند تاریخی تجدید نظر.

آنها نمی آنچه آنها می خواهند و در عین حال آنها نیاز به حل و فصل برای هیچ چیز. در عوض از این Astros ثبت نام-سرقت رسوایی است که هر دو بالا و خاکی بیس بال را ایستاده بازی را شرکت کنندگان و طرفداران می توانید بپرسید که برای این کار:

نذر از لیگ اصلی بیس بال است که این باقی خواهد ماند باز مورد.

کمیسر راب مانفرد صحبت یکشنبه در CoolToday پارک برای گریپ فروت لیگ رسانه ای روز اظهار داشت که ایمنی در دفتر کار خود اعطا Astros بازیکنان ایستاده بود تنها زمانی که “آنها صادق در پاسخ های خود را.” معنی مشکل در قالب تعلیق می گیرند بر کسانی که به دروغ محققان.

در این نقطه خوزه Altuve امتناع به حذف پیراهن خود را بر homering 2019 Astros به جهان سری صفوف به عنوان چیزی بیش از “مشکوک” به طوطی کلمه استفاده شده توسط یانکی ها’ Aroldis چپمن که داد که انفجار. در عین حال به ویژه در نور از کارلوس کوریا آخرین ابرو-بالا بردن توضیح پشت Altuve اکتبر کمرویی لیگ اصلی بیس بال باید حفظ کشیدن در هر هوستون آغشته به موضوع.

هنگامی که ریزش مو مشکل-تکان دهنده نیویورک خبرنگار (خوب من) پرسید: مانفرد که آیا Altuve خواهد بود برای بررسی خال کوبی, مانفرد خندید و گفت: “این یکی نیست به من رخ داده است و در عین حال” قبل از تکرار “است که رخ داده است به من نشده است.”

Rob Manfred today Jose Altuve Astros sign stealing cheating scandal
راب مانفرد; Jose AltuveAP, Anthony J. باعث تخریب جهانی

واقعا در نور از بالا و احساسات در اطراف این موضوع نباید Altuve فعالانه نمایش خود ادعا که کوریا اول ذکر شده به ورزشی است ؟ Shortstop گفت که او دو بازی شریک می خواستم برای مخفی کردن زشت ناتمام آثار هنری خود را در چنبر که بر روی سطح برای تلفن های موبایل فقط به عنوان مضحک به عنوان دیگر توضیح داده شده که Altuve است آن را دوست ندارم زمانی که او disrobed تا بالا. اضافه کردن به فتنه های اجتماعی-رسانه های پلیسی جمبی اشاره کرد که Altuve قرار داده و در undershirt در اواخر بدنام آمریکایی لیگ قهرمانی سری بازی 6 و سپس آن را حذف قبل از ورود به صفحه در پایین نهم.

مانفرد گفت که دفتر او نگاه کرد به این نظریه. او توضیح داد: “جایی که من آمد در آن بازیکنان بودند کاندید مورد 2017 و این واقعیت که آنها نقض قوانین در سال 2017. آنها پرده سوره و آیه سازگار در مورد این واقعیت است که قوانین نقض شده در سال 2018 و آنها به همان اندازه سازگار و همه هر شاهد در انکار در مورد این زنگ اتهام.

“من فکر می کنم در ذهن خود من از آن سخت بود برای من به کشف کردن که چرا آنها را به ما بگویید با توجه به این که آنها سیستم ایمنی به همین دلیل آنها خواهد بود راستگو اعتراف آنها چیزی اشتباه در ’17 اعتراف آنها چیزی اشتباه در ’18 و پس از آن دروغ در مورد آنچه که قرار بود در ’19.

“در حال حاضر می توانم به شما بگویم که من 100 درصد مطمئن در مورد آن ؟ شما هرگز 100 درصد مطمئن در مورد این چیزها. اما من بهترین قضاوت.”

شاید در دو سال آینده مایک Fiers تصمیم به خالی کردن بر روی ’19 Astros, که در آن نقطه کسانی که شهادت صداقت خواهد بود موضوع را به نظم و انضباط. یا شاید Altuve فرد دفاع درست هستند. بدون در نظر گرفتن MLB باید پس از این دنباله و اجازه دهید مردم می دانند از آن است.

بیس بال نیز باید به طور رسمی سرزنش Astros صاحب جیم جرثقیل برای او قابل سرزنش انجام در روز پنجشنبه در کنفرانس خبری که تنها به افزایش تنش در سراسر صنعت است. و … که واقعا در مورد آن در حال حاضر.

تعلیق بازیکنان ؟ خواهد بود که تنها برای نشان دادن به بازیکنان ارتباط را بسیار قوی مورد تجدید نظر و لغو آنها را: مانفرد ارسال معروف خود “اپل دیده بان یادداشت” به مقامات تیم نیست و بازیکنان در 15 سپتامبر 2017 به آنها هشدار می دهند از افزایش مجازات برای غیر قانونی ثبت نام-سرقت.

مانفرد گفت: او اعطا بازیکنان ایمنی به دلیل “من فکر می کنم بدترین نتیجه ممکن از این موسسه شده اند که اگر ما به انجام یک بررسی و آمد و گفت:” شما می دانید چه ؟ ما فقط نمی تواند پیدا کردن آنچه در رفت.’ “موافقت کرده است.

لغو Astros’ 2017 عنوان? بیا در حال حاضر. نه ضد روشنفکری آسیب دیده این سیاره به اندازه کافی در حال حاضر ؟

نوچ این مهم حرکت رو به جلو برای نگه داشتن شکار گذشته حقیقت بدون بازنویسی آن است. آن را نمی خواهد التیام مردمی’ خشم به عنوان غنی. در صورتی که خشم کمک می کند تا از بین بردن این تکنولوژی بالا حیله هر چند آن را به عنوان خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im