تمپا — هیچ چیز ضربان بهار-آموزش lingo, راست? بهترین شکل زندگی من است. کار بر روی یک زمین جدید. به دنبال به جلو به عقب نیست.

به ظاهر عمد قصاص.

یکی از آخرین می آید حسن نیت ارائه میدهد از جدید Astros مدیر گرد و خاکی بیکر که در روز شنبه خواستار لیگ اصلی بیس بال برای محافظت از بازیکنان خود را از beanballs خطرناک اسلاید به پایه دوم و سایر تاکتیک های دیگر 29 باشگاه را در ذهن به مجازات هوستون برای ثبت نام سرقت رسوایی که متزلزل شده این ورزش مانند هیچ چیز دیگری در دوران مدرن.

سیج بیکر طبق معمول صحبت می کند حقیقت است. راب مانفرد خواهد شد که ملاقات با رسانه ها در روز یکشنبه در بریوز’ مجموعه جدید در بندر شمالی باید اجازه خود داوران به اجرای سیاست تحمل صفر در برابر مخالفان که تلاش برای دقیق عدالت در این زمینه است. حتی اگر که مایل اعطا می شود, اگر چه هیچ کس نمی تواند انکار یانکی’ top رقیب را تجربه منحصر به فرد ترین فصل است که آزمون آن جمعی اساسی است.

در نظر بگیرید که زمانی که از من خواسته کهنه یانکی ها مسکن آدم Ottavino روز جمعه که آیا او فکر خود را از باشگاه می تواند به نوبه خود آن Astros خشم به 2020 سوخت او سوال بر سر آن است.

“من فکر نمی کنم. شما نمی توانید بازی را با خشم تمام سال” او گفت:. “اگر شما مانند ما کسی که spited و یا هر آنچه که من فکر نمی کنم که چگونه آن کار می کند.

Jose Altuve
خوزه Altuveسازمان حفاظت محیط زیست

“من فکر می کنم در سمت خود می آره. آنها در حال رفتن به به احتمالا در آغوش کمی از نقش های مختلف در این سال, این سال به عنوان یک تیم. که ممکن است آخرین سال تمام. آن را ممکن است طاقت فرسا. اما من فکر نمی کنم برای ما است.”

به روشن شدن آنچه که او به معنای “یک نقش متفاوت” برای Astros Ottavino گفت: “همه میخوام از آنها نفرت کل سال. واقعا تنها چیزی که آنها واقعا می توانید انجام دهید این است که نوع آن را در آغوش من فکر می کنم در این نقطه اگر آنها می خواهند به یک سال موفق. که بیشتر از آنچه که من علاقه مند به دیدن.

“من فکر می کنم تیم ما است تا با تمرکز بر آنچه که ما در حال انجام است. ما تنها بازی های آنها را کمی. آن را در صورت خود را.”

گسترده Astros نفرت و پس لرزه نشان می دهد هیچ نشانه ای از دردهاست. در علاوه بر این به بیکر عمومی, درخواست, روز شنبه نیز تولید می شود, کارلوس کوریا, مصاحبه با Ken روزنتال برای MLB Network و ورزشی است که در آن کوریا ادعا که: 1) سال 2017 لیگ آمریکا MVP خوزه Altuve نیست در تعامل با هم تیمی های خود’ high-tech حیله بازی (یک مطالعه منتشر شده در SignStealingScandal.com تا حد زیادی تایید می کند و چنین تصور) و 2) awesomely بخشی از دلیل که چرا Altuve نمی خواهید به حذف پیراهن خود را پس از او ترک خورده یک پرچم برنده هومر کردن یانکی’ Aroldis چپمن در ماه اکتبر گذشته — که راه اندازی این تئوری های توطئه که او با پوشیدن یک زنگ هشدار او را به چپمن کشویی — بود،, زشت, ناتمام تو در چنبر.

خوب خدا این رسوایی است این هدیه ای است که نگه می دارد در دادن.

محترم PECOTA طرح سیستم, حسن نیت ارائه میدهد از بیس بال دفترچه محاسبه یانکی ها به پایان 99-63 و آستروس 98-64 با دوقلوها (93-69) تنها دیگر AL تیم ثابت به پیش افتادن از 90-برنده آستانه. درک است که شما نمی توانید به طور کامل پیش بینی بازی بیس بال, شانس قبولی وجود دارد که یانکی ها و Astros خواهد یک بار دیگر دوک آن را برای لیگ برتر رکورد با این تنش اطلاع رسانی مانند یک مسابقه است.

“واقعا از من اینجا بوده ما تا به حال یک قهرمانی کالیبر باشگاه. و یکی از کسانی که تعداد انگشت شماری از تیم های است که احساس ما واقعا در آن مخلوط” گفت: Aaron Boone یانکی ها’ سوم-سال مدیر. “این برای ما مهم است به نوع در آغوش که شاید حتی در این سال به سطح های مختلف. من فکر می کنم که منصفانه است.

“و یکی از اولین پیام به بچه ها این است که ما در آغوش که هر روز چون آن انتظارات don’t go away, به ویژه هنگامی که شما را به بازی در نیویورک است. ما قصد داریم به شنیدن در مورد که در همه زمان ها و شما رو قادر به مقابله با آن است.”

یک راهکار وجود دارد برای یانکی ها برای مقابله با این. آستروس را در مقابله با یک کار کاملا متفاوت وحش برای اولین بار در نوع خود است. Ottavino خواهد بود تا از این تنها یک علاقه مند به دیدن چگونه آن را می رود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de