جی پی مورگان مدیر عامل جیمی Dimon در کار اورژانس پس از عمل جراحی قلب

جی پی مورگان چیس رئیس جیمی Dimon در کار است پس از دوره نقاهت بعد از اورژانس جراحی قلب در اوایل ماه مارس.

“من شده اند recuperating خوب و قوی تر شدن هر روز” بانک مدیر عامل شرکت نوشت: در صبح روز پنج شنبه در یادداشتی به همکاران “و من خوشحال به بازگشت به کار این هفته — البته کار از راه دور مانند بسیاری از شما.”

زمانی که Dimon, 64, رفت, زیر تیغ در مارس 5, میانگین صنعتی داو جونز بود بیش از 26,000 امتیاز و اقتصاد آمریکا بود فقط شروع به حساب با جدیت coronavirus بیماری همه گیر. داو باز در 20,819.46 امتیاز پنج شنبه پس از مدعیان مجموعه ای بی سابقه و نگران کننده رکورد از 6.6 میلیون.

بسیاری در وال استریت bemoaned Dimon شرایطی به عنوان COVID-19 بحران در زمان برگزاری با استناد به صدای خود را به عنوان طولانی ترین-شاغل مالی مدیر عامل و جانباز از بحران 2008 به عنوان یک برنامه به طور بالقوه مفید در آرامش بازار و برقراری ارتباط با سیاستگذاران.

Dimon توجه داشته باشید به نظر می رسد اشاره به نقش او را بازی خواهد کرد این بیماری همه گیر مربوط به سقوط اقتصادی کار 45 بلوک شمالی از خیابان پارک گوشه دفتر مجلل خود را در خیابان پارک co-op.

“کشورها و شهروندان جامعه جهانی را از طریق این وضعیت بی سابقه ای,” Dimon گفت: در این یادداشت. “مثل همیشه جی پی مورگان چیس بازی خواهد کرد آن بخش مهمی در کمک به جهان بهبود می یابند. ما قابلیت های فوق العاده ای آماده سازی ما برای شرایط دشوار مانند این — ما طلوع خواهد کرد به چالش بکشد.”

Dimon همچنین تشکر JPMorgan شرکت رئیس جمهور گوردون اسمیت و دانیل پینتو برای پله منجر به این بانک در طول خود را بازیابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>