جی پی مورگان توزیع 1000 دلار پاداش برای ‘خط مقدم’ کارکنان

جی پی مورگان چیس گفت: جمعه آن را به “کارکنان خط مقدم” کارگران که نیروی انسانی شعب و مراکز تماس از طریق coronavirus گیر یک شیرین کننده برای تلاش های خود را: یک بار از 1000 $جایزه است.

بزرگترین بانک آمریکا توسط دارایی که بسته 1000 از آن در حدود 5,000 شاخه های این هفته گفت: تمام و پاره وقت کارکنان است که باید برای انجام شغل خود را از یک دفتر و یا شعبه و کسی که کمتر از $60,000 از یک سال و یا بر یک مصرف کننده در بانکداری شعبه واجد شرایط برای دریافت و پرداخت, با توجه به یادداشت فرستاده شده توسط بانک عامل کمیته.

این حرکت به عنوان بانک ها در تلاش برای دیدار با دو خواسته های باقی مانده باز برای مشتریان که نیاز به پول نقد و سایر خدمات بانکی و راضی نگه داشتن کارکنان به عنوان بسیاری از آنها خواست برای حفظ کار به طور معمول با وجود ترسناک جهانی همه گیر.

در اوایل این هفته جی پی مورگان اعلام کرد که بسته شدن حدود 20 درصد از آن ایالات متحده شاخه های آن را به عنوان کار می کرد برای کاهش کارکنان خود را ممکن است قرار گرفتن در معرض آنفولانزا مانند ویروس.

این بانک همچنین سعی کردم به رفتن به دفتر کمی بیشتر خوش طعم آرامش حجاب برای کارکنان جامعه و مصرف کننده بانک که کار در شاخه های چنین به عنوان مرکز تماس کارکنان.

این بانک نیز ارائه شده است و همه کارکنان به پنج جدید پرداخت می شود روز دور از محل کار و همچنین به عنوان اجازه می دهد مردم را به حمل بیش از مرخصی استفاده نشده زمان از 2019 تا ماه ژوئن به عنوان یک راه برای “کمک به کارکنان مدیریت مهد کودک/وابسته به مراقبت و به طور موقت اختلال در سرویس مسائل در طول این دوره دشوار” با توجه به این یادداشت.

کارکنان را وادار به پرداخت یک بار در روز جمعه اعلام کرد در دو $500 اقساط پرداخت می شود در آوریل و مه.

چیس گفت: جمعه آن را به “کارکنان خط مقدم” یک بار جایزه 1000 $پرداخت در اقساط دو در آوریل و مه, با توجه به یادداشت های ارسال شده به کارکنان و دیده می شود خبر داد.

بزرگترین بانک آمریکا توسط دارایی که بسته 1000 از آن در حدود 5,000 شاخه های این هفته گفت: تمام و پاره وقت کارکنان که هنوز هم باید برای رفتن به یک اداره و یا تعقیب شعبه برای انجام شغل خود را واجد شرایط برای دریافت پرداخت.

این کارکنان نیز باید یک حقوق سالانه کمتر از 60 ، 000 دلار یا یک کارمند بر یک مصرف کننده در بانکداری شعبه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>