جی پی مورگان می بیند افزایش coronavirus موارد پس از اعمال فشار و معامله گران برای رفتن به محل کار: گزارش

جی پی مورگان تحت فشار معامله گران آن را به کار با وجود شیوع کروناویروس در آن Midtown طبقه تجاری و یک گزارش جدید مدعی — و در حال حاضر نزدیک به دو دوجین معامله گران بیمار هستند و یکی دیگر از 65 در قرنطینه.

در فقط سه هفته از 20 کارمند در یک طبقه در سرمایه گذاری بانک خیابان مدیسون ستاد باید آزمایش مثبت برای این ویروس با یکی دیگر از 65 قرنطینه وال استریت ژورنال روز جمعه گزارش داد.

معامله گران مسئول خرید و فروش سهام در اشک را شکست زمانی که آنها گفته شد که آنها می خواهم که به گزارش به Midtown دفتر به عنوان موارد نصب شده در حالی که بالای برنج پژوهشگر خود را از سلامت کارگران و پول, مجله افشای گفت.

“وجود خطرات به سلامت شخصی وجود دارد خطرات به سلامت عمومی است. ما به نام بر تعادل” جیسون Sippel JPMorgan سر از شاخص ها در بازار جهانی گفت: کارکنان یکشنبه تاکید بر وظیفه خود را به ارائه گزارش کار در فرد مجله گفت.

چند نفر از کارگران شد و گفت: در هفته دوم مارس به عنوان اولین معامله گر آزمایش مثبت است که این بانک نیست و در عین حال به اندازه کافی از راه دور کامپیوتر و تجهیزات به آنها اجازه می دهد به کار از خانه.

تعداد فزاینده ای از کارکنان از آنجا که اجازه کار از راه دور با حدود 80 درصد از معامله گران در حال حاضر انجام این کار یک سخنگوی گفت: مجله.

کسانی که هنوز هم در حال آمدن به دفتر مشغول به کار هستند بیش از شش فوت از هم جدا و در خطر کارکنان فرستاده شده او گفت:.

“ما می دانیم که چگونه استرس زا این است که برای کسانی که کارکنان خط مقدم که در حال حمایت از بازارهای جهانی” سخنگوی مقاله گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>