قاضی تصویب تصاحب هتل پناهگاه زیر اجرای قانون raid

یک قاضی قرار داده شده آماده نبرد بزرگ اپل پناهگاه اپراتور در امانت دوشنبه — یک هفته پس از آن دفاتر مورد حمله قرار گرفت در ارتباط با حسابداری و مدیریت طرح که گفته میشود محصول سال: این شهرستان از میلیون ها نفر.

منهتن دیوان عدالت لایل فرانک نام سابق اداره خدمات اجتماعی رسمی و غیر انتفاعی اجرایی دانیل Tietz, برای نظارت بر کودکان خدمات اجتماعی’ عملیات که شامل 600 میلیون دلار قرارداد برای اجرای یکی از این شهر بزرگترین هتل-پناهگاه عملیات.

“امروز به عنوان یک نتیجه از ما اقدام و دادخواست دادگاه منصوب موقت گیرنده برای این ارائه دهنده موثر بلافاصله گفت:” گروه خدمات بی خانمان سخنگوی اسحاق McGinn.

او در توصیف این حکم به عنوان “یک پیروزی برای خانواده ها دریافت خدمات در این مکان که لازم نیست به نگرانی در مورد که در سمت چپ بالا و خشک به دلیل اتهام ناشایستگی در مدیریت.”

Tietz را به $25,000 یک ماه خدمت به عنوان عملا اجرایی CCS آن را انتخاب کنید تا صورتحساب خود را.

علاوه بر این مقامات فاش شنبه که دو CCS مقامات مربوط به اتهام صدور صورت حساب و کلاهبرداری — توماس Bransky و اموزش Mandelbaum — از کار اخراج شدند پس هفته گذشته حمله توسط گروه تحقیق و دادستان فدرال منهتن.

مقامات شهرستان به طور خاص شناسایی این جفت ارز در یک طرح دعوی در دادگاه آنها ظ روز شنبه درخواست قاضی خوب تصاحب CCS.

29-صفحه تشکیل پرونده گذاشته یک سری از اتهام کلاهبرداری مربوط به CCS و پیمانکاران متعددی که بسیاری از آنها شد و از نزدیک به غیر انتفاعی و یا یک عضو سابق هیئت مدیره خود را پیتر Weiser.

مقامات شهرستان شارژ در دعوی در دادگاه مدنی که CCS نقض شهرستان پیمانکاری سیاست های شکست را به درستی پیشنهاد کردن کار خود را به پیمانکاران فرعی. این شرکت ها اغلب پرداخت و اغلب هرگز تحویل خدمات به عنوان وعده داده شده و در برخی موارد به نظر می رسد جبهه ناتوان از انجام کار CCS گفت: آنها, انجام, کت و شلوار گفت.

علاوه بر این مسئولان شهرستان افشا در طرح دعوی در دادگاه است که DOI و فدرال یورش آدرس مربوط به CCS و چند تا از شرکت های.

Bransky وکیل نشان داد در فرانک دادگاه روز شنبه که مقامات کشف و ضبط گوشی خود و کامپیوتر به عنوان بخشی از عملیات هفته گذشته است.

کودکان جامعه فراهم می کند خدمات اورژانس مسکن به حدود 1,900 نیویورک خانواده در هر شب. بسیاری از خانواده ها — 1,700 — اقامت در اتاق های اجاره در هتل ها و متل ها در سراسر سیب بزرگ ساخت و آن را یکی از DHS بزرگترین اپراتورهای اورژانس پناهگاه فضا.

غیر انتفاعی هتل بهره برداری رسید شهرستان توسط بازرسان با یک سری از تاول بررسی در سال های اخیر که در معرض توسط پست در داستان های منتشر شده در سال 2018 و 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر