یک قاضی فدرال روز پنجشنبه به دستور پنتاگون به طور موقت متوقف $10 میلیارد cloud-computing قرارداد با مایکروسافت پس از آمازون ادعا کرد رئیس جمهور تهمت ناشی از آن را به از دست دادن در این معامله سودآور.

آمازون که همراه با آن مدیر عامل شرکت جف بزوس شده است علنا تمسخر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده مورد علاقه را به نفع خود دولت قرارداد.

هنگامی که آن اهدا شد به مایکروسافت در ماه اکتبر e-commerce غول کت و شلوار واصل ماه آینده این ادعا آن بود که به دلیل تداخل از مغلوب ساختن پیشی جستن.

این دستور قرار می دهد توقف مشترک شرکت دفاع زیرساخت یا جدی پروژه هدف آن است که اجازه می دهد تا ارتش ایالات متحده به استفاده از هوش مصنوعی به گوشت گاو تا آن توانایی مبارزه و همچنین بهبود ارتباطات با سربازان در میدان جنگ است.

پنتاگون کاهش یافته در روز پنج شنبه اما وزیر دفاع علامت Esper را رد کرده است وجود دارد تعصب و گفت: پنتاگون ساخته شده انتخاب شده و نسبتا آزادانه و بدون نفوذ خارجی.

در اوایل این هفته آمازون ابر رایانه واحد خدمات وب سایت آمازون گفت که به دنبال عزل تهمت و Esper در آن طرح دعوی در دادگاه بیش از اینکه رئیس جمهور در تلاش بود “به پیچ آمازون” در طول قرارداد.

آمازون نیز به دنبال به سوال دیگر مقامات درگیر در تصمیم گیری و ادعا شده که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال سابقه نامناسب دخالت دولتی در تصمیم گیری.

قاضی تصمیم به جلوگیری از معامله از حرکت رو به جلو مهر و موم شده بود توسط دادگاه به عنوان آمازون ژانویه درخواست برای دستور.

مایکروسافت معاونت ارتباطات فرانک شاو در بیانیه ای گفت که این شرکت “نا امید با اضافی تاخیر” اما ابراز اطمینان کرد که همه چیز را در فن آوری های غول پیکر به نفع.

“ما اعتقاد داریم که حقایق را نشان می دهد آنها فرار دقیق و کامل و عادلانه در فرایند تعیین نیازهای warfighter شد بهترین ملاقات توسط مایکروسافت,” او گفت:.

آمازون نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

سهام آمازون شد پایین 0.4 درصد پنج شنبه بعد از ظهر در $2,151.38 در حالی که مایکروسافت بود پایین 0.5 درصد در $183.87.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی