قاضی دستور کمی بالای UWS محل سکونت برج 200 آمستردام Ave.

که به زودی به بلندترین ساختمان در سمت غرب بالا ممکن است به کمرنگ در بالای صفحه.

یک دادگاه عالی ایالت قاضی حکم داد اوایل این هفته است که شهر باید لغو مجوز ساخت برای تقریبا تکمیل 55-داستان محل سکونت برج در 200 شهر آمستردام Ave. — و که در آن توسعه دهندگان باید حذف و در عین حال تعیین تعداد طبقات به دلیل ساختار بیش از محدودیت های منطقه بندی, با توجه به سازمان های غیر انتفاعی در پشت طرح دعوی در دادگاه.

حاکم عدالت W. فرانک پری در منهتن در روز پنج شنبه بود و یک پیروزی بزرگ برای سازمان های غیر انتفاعی که استدلال می کرد که 668-پا برج ساخته شد و بر روی یک, عجیب, شکل, “gerrymandered” زیادی است که مورد آزار قرار گرفته ى قوانین برای به حداکثر رساندن ارتفاع آن.

“بخشنامه به حدی تخریب ساختمان مناسب است با توجه به تمایل از توسعه به چشم پوشی از هر نشانه ای که خود پروژه نامناسب مدرج برای محله و بر اساس رادیکال و افراطی نادرست تفسیر ى قطعنامه گفت:” الیزابت گلدشتاین رئیس جمهور از شهری هنر جامعه یکی از دو گروه آورده است که کت و شلوار.

یک وکیل به نمایندگی از توسعه دهندگان سرمایه گذاری مشترک از SJP خواص و Mitsui Fudosan آمریکا گفت: طرف غربی کهنه که حاکم خواهد بود به دادگاه تجدید نظر برنامه ریزی شده به درخواست تجدید نظر.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از طبقه نیاز به برداشته شود تحت قاضی حکم. شیشه ساختمان در نزدیکی 69 خیابان صدر در 51 داستان های آخر مرداد.

“هر نیویورکر راه رفتن گذشته 200 آمستردام امروز می توانید بگویید این ساختمان به شدت از مقیاس با محله گفت: زیتون فروید رئیس کمیته محیط زیست و توسعه که پیوست شهری هنر جامعه در کت و شلوار.

مخالفان به ساختمان به دست آورد پشتیبانی از منهتن قصبه جمهور گیل آبجو شهرستان Councilwoman هلن روزنتال و هیئت مدیره جامعه 7.

منتقدان را متهم می کند که مجوز باید لغو چرا که توسعه دهندگان را به غلط زبان از یک سال 1978 تاریخ تولد یادداشت در قوانین برای مونتاژ هوا از حقوق مجاور ى بسیاری اجازه می دهد تا ساختمان های بلندتر.

“ما بسیار احساس خشنودی که پس از یک پرواز طولانی به gerrymandered ى بسیاری در 200 آمستردام غیر قانونی اعلام شده است” گلدشتاین اضافه شده است.

“این نوشته ها تصمیم averts یک سنت خطرناک است که باید در نهایت تحت تاثیر قرار هر گوشه ای از شهر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>