قاضی ریپ هنر شرکت بیش اسب شاخدار حق طرح دعوی در دادگاه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

شاید نگران تقلبی تک شاخ پس از همه گیر?

یک قاضی فدرال eviscerated هنر شرکت خواستار شنیدن آن نقض کپی رایت طرح دعوی در دادگاه بیش از محصولات برجسته “زندگی مانند تصاویر” از موجودات افسانه ای مانند تک شاخ و اژدها — در حالی که coronavirus به ارمغان می آورد و جامعه را به زانو در.

“وجود دارد تلفن موارد شامل الف ها و تک شاخ و اسب شاخدار در حال اجرا در زیر قلعه روشن از یک ماه کامل. در ضمن جهان است که در میان جهانی از همه گیر” شیکاگو قاضی فدرال استیون سیگر deadpanned در مارس 18 حاکم است.

اسپانیا-بر اساس شرکت هنر درخواست آژانس دارای مجوز طرح توسط هنرمند انگلیسی Anne Stokes, از جمله یک تصویر می کشد: “به هم پیوسته سران دو عاشقانه به دنبال تک شاخ” و آثار با عنوان “طلسم ویور” و “احضار درو.”

این شرکت ادعا می کند که نامش ذکر نشده چین مبتنی بر شرکت ها شده اند پاره کردن استوکس طرح که مزین در محصولات مانند کمپینگ چادر و pocketbooks و آنها را برای استفاده از بد گویی کردن محصولات.

هنر درخواست آژانس خواسته سیگر در مارس 10 به موضوع ضابط سفارش و برگزاری یک جلسه.

سیگر نمی برنامه جلسه ذکر است که دادگاه ها به پوسته پوسته شدن پشت عملیات به تعداد COVID-19 مورد در حال رشد بود و است که در برخورد با “متخلف تک شاخ و بد گویی کردن الف” می تواند چند هفته صبر کنید.

این شرکت از او خواست به تجدید نظر ناله که آن را از دست دادن پول در حالی که بيمار بودن را در خود نگه دارد.

سیگر بی حرکت شده.

در یک داغدار حکم قاضی گفت که این شرکت تشکیل پرونده یادآور نقل قول Elihu, ریشه, وزیر امور خارجه, تحت تدی روزولت: “حدود نیمی از تمرین مناسب و معقول وکیل گفتن است مشتریان می شود که آنها را سر در گم احمق و باید متوقف شود.”

“یکی از شگفتی اگر جعلی محصولات فانتزی در حال تجربه سریع فروش در لحظه” سیگر نوشت.

“جهان با آن مواجه است یک اورژانس واقعی. شاکی نیست.”

یک وکیل برای هنر درخواست آژانس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>