قاضی scolds وکیل برای گرفتن توماس مشکوک در هانوکا حزب سلاح سرد

یک قاضی فدرال بدحجابی دفاع وکیل را برای متهم هانوکا ثالث, تخفیف فاحش دهنده, Grafton, Thomas روز دوشنبه پس از پیشنهاد او متهم کردن خبرنگاران به یک مهر و موم شده در جلسه در مورد آخرین ماه است.

قاضی کتی Seibel با صدای بلند خواندن بخشی از متن بسته-درب Jan. 3 اقدام که در آن او گفت: وکیل, Michael Sussman به او گفت که روزنامه نگاران جمع شده بودند در خارج از دادگاه در سفید دشت.

“من تعجب می کنم که آنچه آنها را به خود جلب کرد در اینجا این بعد از ظهر” Seibel گفت: به نقل از خودش.

“من تعجب می کنم که بیش از حد,” او گفت:, به نقل از Sussman.

Seibel سپس گفت Sussman که او بر این باور او شده است می خواهم در بهترین “بازی گنگ” و در بدترین حالت “دروغ گفتن” به او.

او همچنین گفت: وکیل تا به حال یک “وظیفه خلوص و صداقت” به دادگاه گفت “من اعتماد که این اتفاق نمی افتد دوباره.”

“بله, خود افتخار,” او گفت:.

همچنین در روز دوشنبه جلسه Seibel به Sussman تا روز چهارشنبه و دادستان تا پنجشنبه به پیشنهاد redactions به متن قبل از آن را به عموم مردم منتشر شد.

پست شده در زمینه حرکت به رونوشت بدون سیل داشتند با این استدلال که این پرونده جنایی در برابر توماس — که به اتهام فدرال جنایات نفرت به اتهام دارای حق اعمال یک کارد بزرگ و سنگین علیه پنج یهودیان ارتدوکس جشن حنوکا در راکلند on Dec. 28 — یک ماده از “شدید منافع عمومی است.”

ژان. 3 شنوایی درگیر یک حرکت Sussman به سرکوب پیگرد حکم برای شواهد او برداشته شده از توماس گرین لیک خانه و یک کابین که در آن توماس, 37, قبلا زندگی می کردند در Wurtsboro.

توماس که Sussman ادعای بیمار روانی و نا مناسب به محاکمه عینک نارنجی زندان jumpsuit و نشسته در سکوت در دادگاه در روز دوشنبه رسیدگی است.

Sussman نمی خواهد پاسخ به سوالات پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de