یک قاضی روز شنبه پرتاب کت و شلوار آورده توسط یک گروه از ملکه ساکنان ادعا می کنند که شهر قلم مورد نیاز بررسی های زیست محیطی برای پناهگاه بی خانمان.

مخالفان از 200 تخت مردان پناهگاه در 78-16 کوپر Ave. یک انبار سابق در گلندیل در زمینه کت و شلوار در نوامبر ادعا شهرستان “کاملا نادیده گرفته و خود را به تعهدات قانونی” با انجام مورد نیاز بررسی قبل از اعلام برنامه های جدید پناهگاه.

تنها 30 پناهگاه تا به حال باز شده است در حالی که یکی دیگر از 30 هنوز در برنامه ریزی یا ساخت و ساز مرحله از دسامبر.

منهتن دیوان عدالت کارول edmead می یافت که شاکیان به اشتباه تفسیر روند بررسی قوانین.

قاضی بیشتر حکم داد که این بخش از خدمات بی خانمان خود را بررسی پیشنهاد پناهگاه — که مشخص شد که “پروژه ندارند و بالقوه منجر به اثرات نامطلوب زیست محیطی” — کافی بود برای این پروژه برای رفتن به جلو.

“استدلال آنها این است که بی اساس پس از دادخواهان/شاکیان موفق به شناسایی هر گونه قدرت به حمایت از این گزاره است که یک ‘شهرستان’ بررسی لازم است قبل از DHS ممکن است در آغاز هر یک پناهگاه بی خانمان پروژه های توسعه” edmead می تصمیم می خواند.

اسحاق McGinn, یک سخنگوی وزارت امور خدمات اجتماعی گفت: “امروز حکم یک پیروزی برای نیویورکی تجربه بی خانمانی که در حال حاضر باید این فرصت را به عقب بر گردیم روی پای خود را در این با کیفیت بالا و اشتغال باشیم.”

“ما در حال اقدام به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با باز کردن اولین بار از این از آن نوع تسهیلات در این ملکه جامعه که در حال حاضر صفر پناهگاه ظرفیت برای حمایت از کسانی که از ملکه که ممکن است سقوط در زمان های سخت” McGinn اضافه شده است.

هرزه با شهر قانون بخش گفت: “ما خوشحالیم که این دادگاه را تایید کرد این شهر را بررسی فرایند است.”

“هر محله در سراسر شهر نیویورک دارای یک بخش برای بازی در پرداختن به چالش سراسر شهر بود از بی خانمانی گفت:” اوری کوهن یک سخنگوی دفتر شهردار. “ما مشتاقانه منتظر برای کمک به بیشتر از همسایگان ما پیدا ماندگار مسیرهای به ثبات همانطور که ما حرکت رو به جلو با ما برنامه بلند پروازانه به نوبه خود جزر و مد در بی خانمانی.”

وکیل شاکیان نیز بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de