قاضی کالیفرنیا رد Theranos بنیانگذار الیزابت هلمز درخواست برای رد تقلب سیم و مورد توطئه علیه او را حتی به عنوان او تنگ دامنه برخی از اتهامات عنوان شده علیه.

قاضی فدرال ادوارد Davila حاضر به بازی شیر یا خط تمام 11 اتهامات علیه هلمز و سابق Theranos جمهور رامش “آفتابی” Balwani بودند که متهم scamming سرمایه گذاران پزشکان و بیماران با ساختگی خون-خدمات تست.

اما قاضی حکم داد و گفت دادستان نمی تواند زیربنای سه اتهام با ادعا می کند که هلمز و Balwani defrauded پزشکان و بیماران که نمی پرداخت برای Theranos آزمون خود را.

2018 کیفرخواست دادستان علیه این جفت ارز موفق به نشان می دهد که بیمه بیماران و پزشکان قربانیان این طرح از آنجا که شرکت های بیمه در واقع پا صورتحساب برای Theranos را تست Davila یافت. اما قاضی نشان داد که دادستان می تواند هنوز هم دنبال این اتهامات بر اساس ادعا می کند که هلمز و Balwani فریب خوردن بیمارانی که آیا پرداخت هزینه برای این شرکت را نادرست انجام شد.

“آنها دریافت نکرده تست دقیق و قابل اطمینان است که آنها وعده داده شده” Davila در او نوشت: 39-صفحه تصمیم گیری است.

Theranos که تعطیل در سال 2018 شروع به باز کردن پس از یک سری از گزارش وال استریت ژورنال پرسش های مطرح شده در مورد آن خون-تست فن آوری است. دادستان متهم هلمز و Balwani از ارائه آزمایش خون با دستگاه هایی که آنها را به عنوان انقلابی اما می دانستم که غیر قابل اعتماد و نادرست است.

آنها همچنین پول از سرمایه گذاران و ترویج کسب و کار خود را بر اساس ساختگی ادعای مقامات گفته اند. یک دادگاه در مورد تنظیم شده است برای شروع در ماه اوت است.

علاوه بر مواجهه با یک پرونده جنایی هلمز موافقت به پرداخت $500,000 در حل و فصل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار که او را متهم و Balwani از bilking سرمایه گذاران بیش از 700 میلیون دلار. هلمز نیست اعتراف و یا انکار اتهامات و Balwani متعهد به مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی