جولیان عشق یک خانواده استفاده در طول Giants’ coronavirus صبر

جولیان عشق است که هزینه های به مراتب بیشتر زمان خود را در خانواده گاراژ از همیشه قبل از.

آن وجود دارد که در آن موقت خود را تمرین تسهیلات در حال آمدن است که در آن غول’ سال دوم ایمنی در تلاش است به در شکل باقی بماند در طول این COVID-19 pandemic, جایی که او باقی خواهد ماند در شیکاگو به جای تیم تاسیسات در رادرفورد شرقی, N. J., برای آینده قابل پیش بینی.

عشق است که جدی در مورد این ادعا یک نقطه در شروع دفاع این فصل است. او در تلاش است تا یک گام رو به جلو در حالی که بدانند چگونه به بهترین استفاده از زمان و منابع محدود خود را در اختیار او 22 ساله درگیر در کنترل از راه دور-زندگی/آموزش گرداب است که تحت تاثیر بسیاری از بیش از حد طولانی در حال حاضر.

“من در مورد به سر به نیوجرسی و آپارتمان من اما این بود که همه چیز واقعا دیوانه بنابراین من تا به حال به ماندن در اینجا” عشق گفت: پست از خانه پدر و مادر خود. “خواهر و برادر من هستند. جالب است که همه با هم.”

بنابراین بسیاری از آنها احساس همان چیزی که جالب است این است که با هم زیر یک سقف ساعت بعد از ساعت روز به روز هفته به هفته. Prepping برای یک فصل NFL و پناهگاه در خانه سفارشات بودند هرگز قرار بود با هم مرتبط اما در اینجا ما هستند و در اینجا عشق است, بهترین او می تواند.

کریگ فیتزجرالد های غول مدیر جدید از قدرت و کارایی رسیده به عشق و ارائه کمک های اولیه برای تهیه تجهیزات برای خانه. عشق خریداری شده “یک دسته” از کتری زنگ دمبل, جلیقه وزن و مختلف گروههای مقاومت. در حدود یک هفته او این است که در انتظار حمل و نقل از یک قفسه چمباتمه زدن با هالتر و سپر بشقاب. عشق برآورد خود را از جیب هزینه خواهد شد نزدیک به 4000 دلار.

“شما رو به صرف آن,” او گفت:. “من در نظر آن را یک سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری برای آینده است.”

تمام تجهیزات و در نهایت خواهد شد در واقع در گاراژ.

Julian Love and Michael Love
جولیان عشق و عشق مایکلجوزف Amaturo; گتی ایماژ

به خارج و شبیه سازی فوتبال فعالیت دارم سر به زمین در سابق دبیرستان ناصری جایی که او و برادر کوچکترش در تمرین. آن را خوش شانس است مایکل عشق یک گیرنده گسترده در ایلینوی شمالی اجازه می دهد برای راه-مقابل-پوشش تکرار. مخلوط در آموزش چابکی و سرعت کار و موقعیت محور دریل.

“ما می توانیم فشار هر یک از دیگر و واقعا بحث در مورد برخی از چیزهایی که” جولیان عشق گفت. “من از او بزرگتر, بنابراین من می توانید به او بگویید که چیز خاصی در مورد آنچه انتظار من و آنچه که من احساس و آنچه که من از دیدن و کمک به او بهبود بازی خود را بنابراین ما واقعا می تواند در ساخت هر یک از دیگر.”

نه وجود دارد بسیاری از مردم مجاز بر روی زمینه و در نتیجه اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود.

“سریع در و از” عشق گفت.

دوشنبه گذشته قرار بود شروع Giants’ offseason برنامه تمرین اما با تیم تاسیسات تعطیل بازیکنان پراکنده در سراسر کشور شروع به دریافت اطلاعات در iPads خود را. عشق گفت: او هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود راهکار جزئیات این طرح دفاع هماهنگ کننده پاتریک گراهام اجرا خواهد شد.

“ما از رفتن به شروع این هفته بعدی ما احتمالا این جمعه زمانی که همه چیز در حال ارسال کردن ابر به iPads بنابراین ما واقعا می تواند در تجزیه و تحلیل مسائل و بحث در مورد چیزهایی که” عشق گفت. “غول در حال تلاش برای ایجاد این واقعا کارآمد و نگه داشتن هر کس در همان صفحه. ما که از این طریق با هم, این اولین بار از طریق این برای بسیاری از مردم است.”

عشق گفت “خیلی خوب میزان تماس با ما” با این کادر مربیگری. او در حال حاضر ملاقات جروم Henderson دفاعی پشت مربی که هندرسون بود که با شاهین و عشق بود و بیرون آمدن از نوتردام و درگیر در پیش نویس روند.

“هر کس سوپر فعال در طول این زمان,” عشق گفت. “این برای ما مهم است واقعا در تماس با هر یک از دیگر. همه بچه های جدید که امضا کرده ایم در تماس با هر یک از دیگر. مربیان را خواستار شده است ما هر روز دیگر. واقعا در سطح شخصی. ما با داشتن یک زوم تماس در چند روز آینده به بحث در فروشگاه و فقط با یکدیگر صحبت کنید. بنابراین ما می توانیم ساخت که سطح رفاقت و شیمی در حالی که ما همه در مکان های مختلف.”

این بهار عشق است که تا پایان 21 اعتبارات مورد نیاز برای فارغ التحصیل از مدرسه کسب و کار در نوتردام در رشته مشاوره مدیریت. او در دانشگاه در ساوث بند, Ind. اما پس از پردیس بسته کلاس های خود از سر گرفت آنلاین. او به دنبال به جلو به راه رفتن در فارغ التحصیلی است. “اما این که لغو شد در حال حاضر,” او گفت:. “متاسفانه.”

هر زمان که او می تواند بازگشت به نیوجرسی او خواهد شد. تا آن زمان جولیان عشق ماندم, به خود, خانه و خانواده, یکی از بسیاری از غول های برخورد با جدید طبیعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>