به نوعی بزرگترین خالص از همه آنها هرگز حتی با حضور یک شبکه بازی در بروکلین.

اما Julius Erving تغییر خواهد کرد که در هفته آینده. آخرین به رهبری یک بار عشایری تیم به عنوان گفت: در حال حاضر که این شبکه در نهایت باید یک خانه از آن زمان آنها را قطع NBA قهرمانی بنر وجود دارد.

“شبکه بدست به فینال. اما به دلیل تکامل از بازی — حق رای دادن در حال حرکت از جزیره به پیسکتاوای سپس آرنا در حال حاضر بیش از به بروکلین — این یک حق رای دادن در حال گذار” Erving گفت: پست.

“در حال حاضر وجود دارد ثبات و آوردن آن به بروکلین. من فکر می کنم آنها خواهید بود وجود دارد برای همیشه لطفا برای. شاید این زمان را به [عنوان] خانه در یک محل است که واقعا جای خانه از مکان آنها فقط تماس خانه. کاملا [آن را به شما کمک کند].”

به نظر می رسد شبکه به دنبال به را خود بزرگترین نماد بازگشت به خانه به عنوان به خوبی. Erving ستاره دار برای نیویورک شبکه منجر آنها را به سال 1974 و 1976 آبا عناوین خود را در سه سال در لانگ آیلند.

زندگی در آتلانتا و در ارتباط با 76ers, Erving نشده با حضور در شبکه بازی در بروکلین. اما روزولت L. I. بومی خواهد بود در آینده روز جمعه شیب در مقابل تاتنهام خواهد بود و با افتخار خود را bobblehead.

“این چیزی است که من احساس می کنم خوب خواهد بود بخشی از شبکه تاریخ” Erving گفت: پست. “Kyrie [ایروینگ] صحبت کردن در مورد آخرین زمان تورها موفق به کسب قهرمانی وجود دارد Erving در تیم است. بنابراین من فکر می کنم ستاره ها در حال هماهنگی برای باز کردن درب برای برخی از چیزهایی که بیشتر چیزهایی به انجام است.”

جمعه بعدی است که مارول سوپر قهرمان شب پس از 10 ، 000 طرفداران Dr. J با الهام از “پلنگ سیاه” bobblehead. از 1970s افریقایی, قرمز, سفید و آبی آبا توپ و زانو بالا جوراب, آن را روشن تلاش برای دوباره این لینک با Erving.

“این یک هیجان و افتخار به هم گره خورده است با Brooklyn Nets, ‘پلنگ سیاه’ و کلاسیک قرمز و سفید و آبی توپ” Erving گفت. “این یک نگاه پاک. مرا به یاد قدرت و فضل است. و من همیشه دوست داشتم به بازی بازی که در راه است.”

برای بسیاری که در طول Erving بازی روز, Dr. J یک قهرمان از ستاره NBA برای مربیان است.

“من استفاده می شود به در حیاط خلوت تظاهر به دکتر جواد … من استفاده می شود به گوش دادن زمانی که آنها در نیوجرسی در رادیو ترانزیستور به دلیل Dr. J” شبکه مربی کنی اتکینسون گفت: پست. “من برای اولین بار یکی به او خوش آمد می گوید. من ریختم روی فرش قرمز ، … او خالص در ذهن من در قرمز و سفید و آبی با راه راه و آبا توپ.”

با وجود بودن در کنار این سازمان بسیار به تازگی Erving گفت که او هرگز احساس همان رفاقت در NBA او با تورهای تیم است. او بهترین خاطراتی نیست از برجسته dunks یا بازی برنده عکس, اما این اوراق تشکیل شده و پوکر بازی کردن با امثال کوین Loughery میله خار و دیو DeBusschere.

Nets
Julius Erving را شبکه bobblehead عروسک.Brooklyn Nets

“ما می خواهم یک بازی پوکر رفتن. که برخی چیزهای سرگرم کننده. ما می دانیم هر یک از دیگر به خوبی. زمانی که من دیدن کوین Loughery در باشگاه گلف در آتلانتا و هر بار که من او را با یک فلاش بک به تجربیات فوق العاده من تا به حال با شبکه کردن دادگاه” Erving گفت. “آن عشق مطلق برای هر یک از دیگر.

“اگر یک مرد یک تبلیغ کوچک در ورزش نشان داده شده و یا [مقاله] همه می دانستند چه بود گفت: می دانستم که چرا گفته شد و تا به حال احساس خیرخواهی. این است که در مورد ما نه فقط در مورد او. ABA بود که. من هرگز تجربه کرده است که یک بار در NBA نه یک بار. … من هرگز تجربه آن را یک بار در NBA به عنوان در آبا. شاید به این دلیل که جوان بودم اما بیشتر از آن به دلیل آن صادق بود.”

شبکه اساسا فروش Erving قرارداد به فیلادلفیا برای رسیدن به NBA ممکن است بدترین حرکت آنها تا کنون ساخته شده است. (نیکز گفت: هیچ زمانی ارائه Dr. J داستان دیگری است.)

Erving آمد به زمانی که لیگ NBA خود را نشان داد نهایی در نوار تاخیر. در حال حاضر آن را یک جالوت با بیش از 8 میلیارد دلار در سود و در سراسر جهان برسد. و او طول می کشد یک مقدار مشخصی از موجه افتخار است که رشد جهانی.

“من احساس می کنم یک حس بزرگ و مشارکت با توسعه بین المللی بازی رفتن به خارج از کشور با صحبت Spalding, [این] المپیک تیم توسعه” Erving گفت.

“وقتی که آبا و NBA پیوست, نیروهای, سال اول بودن MVP در All-Star Game کمک کرد تا سرعت تکامل از بازی و قدردانی از این ورزش در سطح جهان است. بنابراین من می تواند اعتبار کمی برای یکی از کاتالیزور شاید حتی اصلی کاتالیست.”

Erving که تبدیل 70 روز شنبه یک Hall of Famer که برنده همه چیز انجام می شود و همه چیز برای انجام وجود دارد در یک زمین بسکتبال است. اما آن را متوقف کرده و او را از به دنبال به جلو به جای عقب مانده است.

“من می خواهم به خواب بیدار می شوید و احساس می کنم بهترین روز زندگی من است در مقابل من” Erving گفت. “من تنها یک روز زن و شوهر [حذف شده] از 70 تولد, اما من می خواهم به فکر می کنم که. من ممکن است توهم. من تا به حال بسیاری از اوج چطور شما بالا است ؟ اما من می خواهم از خواب بیدار فکر که من باید یک فرصت است.”

آن باقی مانده است دیده می شود اگر شبکه’ بهترین روز هستند و در مقابل آنها. اما خود همیشه بهترین بازیکن به نظر می رسد اعتماد به نفس آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im