Juul خرید تبلیغات در شبکه کارتون Nickelodeon است به هدف قرار دادن کودکان و نوجوانان طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند

سیگار الکترونیکی ساز Juul عمدا آگهی خود محصولات نیکوتین در بچه دوستانه وب سایت از جمله Nickelodeon and Cartoon Network داخلی اسناد و مدارک به دست آمده توسط ماساچوست دادستان کل نشان می دهد.

دادستان کل Maura هیلی کت و شلوار واصل شنبه برابر e-سیگار ساز که به مدت طولانی ادعا کرد که محصولات خود را به معنای برای بزرگسالان — با وجود مدیران دانستن است که افراد جوان معتاد به محصولات خود را.

“JUUL به صراحت مشخص مخاطبان آن به عنوان” سرد, جمعیت,’ جمعیتی از افراد جوان بودند که به ‘شیک, شهری با یک زندگی پر جنب و جوش’ و ‘لذت بردن از[اد] رفتن به نشان می دهد و حوادث,'” این دادخواست آمده است.

Juul متهم است که عمدا خرید بنر و تصویری تبلیغات در سایت نیکلودئون nick.com و nickjr.com و کارتون های شبکه در وب سایت cartoonnetwork.com.

این شرکت همچنین به صراحت هدف دختران جوان در سایت های از جمله: dailydressupgames.com, didigames.com, forhergames.com, games2girls.com, girlgames.com و girlsgogames.com با توجه به مدارک دادگاه.

کت و شلوار نیز می گوید که Juul خریداری بنر تبلیغات در مجله نوجوان وب سایت از جمله teen.com, seventeen.com, justjaredjr.com و hireteen.com.

Juul خریداری تبلیغات با مخاطبان بالقوه در “دهها هزار نفر” بر روی وب سایت شامل منابع آموزشی و آمادگی از جمله مواد survivingcollege.com این طرح دعوی در دادگاه نشان داد.

Juul طولانی ادعا کرد فروش به کودکان و نوجوانان شد “تضاد به شرکت در ماموریت” co-founder جیمز Monsees نیویورک تایمز گفت در سال 2018 است.

در شهر نیویورک در حدود 13,000 مدرسه دانش آموزان huffed در یک e-سیگار در سال 2018 با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان — به عنوان پدر و مادر در سراسر کشور آغاز شده به فایل خود به خود پرونده های حقوقی علیه این شرکت پس از فرزندان خود را پس از استفاده از این محصولات نیکوتین.

Juul نیز شکایت شده توسط نیویورک دادستان کل Letitia جیمز به اتهام فروش محصولات به افراد زیر سن قانونی از طریق اینترنت آن را نازل شده در ماه نوامبر گذشته.

سال گذشته رئیس جمهور تهمت مطرح حقوقی و vaping سن 21 در سراسر کشور در میان شیوع vaping مربوط به مرگ و میر. از Feb. 4 e-cigs باعث 64 مرگ و میر با توجه به مراکز کنترل بیماری.

ماه گذشته FDA اعلام کرد آن آغاز خواهد شد ممنوعیت طعم Juul غلاف — مورد علاقه های شما برای جوان vapers — فقط پس از شهردار, بیل د Blasio امضا قانون منع فروش برخی از طعم ها در این شهر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>