Juul بنیانگذاران جیمز Monsees ترک بحرانزده e-سیگار شرکت

Juul بنیانگذاران جیمز Monsees گزارش شده است که ترک vaping غول پیکر آن را به عنوان چهره یورش نظارتی موشکافی.

Monsees, 40, کارکنان گفته پنج شنبه که او پله پایین از صندلی خود را در Juul مدیره, گزارش های خبری می گویند. این حرکت به عنوان Juul دعاوی و تحقیقات ناشی از آن اتهام تلاش برای بازار به افراد جوان است.

“به عنوان یک موسس و سهامداران عمده و من نمی تواند بیشتر افتخار متفکر اقدامات است که در حال گرفته و مردم که در دست من ترک این شرکت برای آن بزرگ بعدی فصل” Monsees نوشت: در یک ایمیل داخلی اعلام خروج خود را با توجه به وال استریت ژورنال.

و اشاره کرد که او به تازگی ازدواج کرده, Monsees گفت که او قصد دارد به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود و دیگر دنبال منافع شخصی و حرفه ای, BuzzFeed News گزارش شده است.

یک Juul سخنگوی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر جمعه.

هر دو سیگاری سابق Monsees و همکار موسس آدم بون ملاقات در دانشگاه استنفورد و راه اندازی خود را e-سیگار شرکت Ploom در سال 2007. این شرکت تغییر نام داد Pax آزمایشگاه در سال 2015 و آن را راه اندازی Juul e-سیگار که سال قبل از Juul بود چرخید به یک شرکت مستقل در سال 2017.

Adam Bowen (left) and James Monsees
آدم بون (سمت چپ) و جیمز Monseesخبرگزاری گتی ایماژ

Juul رشد به vaping صنعت غالب بازیکن. Monsees شد ارشد شرکت محصول افسر و او و بون گزارش شد میلیاردرهای زمانی که توتون و تنباکو لوله Altria خرید 35 درصد سهام در Juul در سال 2018 برای $12.8 میلیارد دلار است.

اما مقامات ترک خورده را در Juul و دیگر e-سیگار شرکت در سال گذشته در میان سنبله در جوانان vaping و ظهور مرموز vaping مربوط به ریه بیماری است. غذا و دارو از ممنوع با طعم “کارتریج بر اساس” vaping محصولات و چندین متحده شکایت کرد Juul بیش از آن ادعا بازاریابی ،

Monsees ترک پست خود به عنوان Juul ارشد محصول افسر در ماه اکتبر وال استریت ژورنال گزارش داد. که همان ماه Altria نوشت ارزش آن Juul سرمایه گذاری 4.5 میلیارد دلار — یک حرکت که منجر فوربس به دیگر نظر Monsees و بون میلیاردرهای. Altria در زمان یکی دیگر از $4.1 میلیارد دلار رسید سهام خود در اواخر سال گذشته به عنوان کمیسیون تجارت فدرال در ادامه به نقد و بررسی آن مقابله با Juul.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>