Kaapo Kakko دو هدف شب میشود رنجرز به کلید پیروزی ستاره

دالاس — آن بیرون آمدن حزب برای Kaapo Kakko و آمد در زمان مناسب.

رنجرز کردم دوم دو گل بازی از 19 سال زندگی حرفه ای به عنوان آنها شروع به خود محوری سه بازی سفر با پیروزی 4-2 بیش از ستاره ها در سه شنبه شب.

Kakko گرفته شده با شماره 2-کلی انتخاب در پیش نویس در ماه ژوئن و او به ثمر رساند هدف از فوریه. 9 و این که تنها هدف خود را معین پس Jan. 4.

اما با ایگور Shesterkin کشف فرم خود را در شبکه پس از ورزشها در 6-4 دست دادن به شیاطین شنبه شب در باغ — اولین بازی برای Shesterkin پس از او از دست رفته دو هفته با یک دنده شکسته رنج می برد در یک تصادف ماشین در ماه گذشته — رنجرز (37-28-4) قادر به خود را از یک شیار.

این Blueshirts رفته بود 1-4-0 بیش قبلی خود پنج شروع زمانی که کریس Kreider شکست خود در فیلادلفیا در فوریه. 28 — و ضرب و شتم ستاره در حال سقوط (37-24-8) رو آنها را در فاصله قابل توجه از شرق دوم کارت های وحشی.

در هر صورت آن روشن شده بود به Blueshirts که آنها نیاز به بازی بهتر اگر آنها می خواستند برای نگه داشتن سرعت در این مسابقه است.

Kaapo Kakko
Kaapo Kakkoگتی ایماژ

“برای اکثر ما انجام یک کار خیلی خوب است, اما آن را قوام جنبه است که نوع بازداشته ما در طی این چهار یا پنج بازی ها” مربی دیوید کوین گفت: قبل از جن رها کردن.

پس از اولین دوره رنجرز شد بدون مرکز Filip Chytil که دچار پایین بدن آسیب و بازگشت نیست. اما با شروع سومین Kakko در حال حاضر او با دو گل و رنجرز شد تا 4-0.

در عین حال اولین shutout از Shesterkin حرفه ای باقی مانده گریزان به عنوان Roope Hintz گل قدرت بازی هدف 1:23 به سوم آن را 4-1. ستاره ها نگه داشته به آینده و اندرو Cogliano به خاک سپرده شد سست جن با 8:08 باقی مانده در مقررات آن را 4-2.

اما رنجرز قادر به کشتن اواخر مجازات در برندان اسمیت به عنوان به خوبی به عنوان نهایی و دو دقیقه با دالاس دروازه بان بن اسقف روی نیمکت اضافی مهاجم — پایان یک عملکرد خوب شروع این سفر بر روی پای راست.

وجود داشته است بسیاری از تاکید در این سفر جاده ای به عنوان آن می رود به کلرادو برای پای دوم از یک بازگشت به عقب دوشنبه شب پس از یک روز زن و شوهر پس از اتمام در آریزونا در روز شنبه. اما با Shesterkin نشان دادن نشانه هایی از ثبات در اوایل — پس از از دست دادن پنج گل در 23 عکس برابر شیاطین در روز شنبه قبل از اینکه جایگزین توسط هنریک Lundqvist در آغاز دوره سوم — وجود دارد تجدید آرام از چین ،

“هنگامی که شما را از دست ندهید که بسیار هاکی شما انتظار کمی از زنگ” کوین گفته بود در مورد Shesterkin را اخراج. “همانطور که همه ما صحبت در مورد ما احساس خوبی برای آنچه که او را همه چیز در مورد به عنوان یک دروازه بان و یک رقیب.”

Shesterkin کردم به کمک برخی از حق دور زمانی که آدم فاکس به ثمر رساند فقط 19 ثانیه به این بازی پیاده روی به حافظه و ضرب و شتم اسقف چوب-جانبی برای 1-0 شود. سرب دو برابر شد در 10:12 Mika Zibanejad ماند داغ, اتمام یک setup از برندان Lemieux آن را 2-0. آن Zibanejad 40th هدف از این فصل در 56 بازی سریعترین هر رنجر رسیده است که فلات (یک بازی سریعتر از ژان Ratelle در 1971-72).

پس از آن آمد اولین لحظه ای بزرگ برای Kakko گرفتن یک خوراک از برت Howden کردن دیوار سمت چپ برای باز کردن یک تایمر از اسلات رفتن در 7:03 دوم و تیم خود را 3-0 منجر شود. هیجان برای Kakko از نیمکت قابل لمس بود به عنوان اسیاب فصل پوشیده است با استعداد فین. او فقط هشت گل خود را از طریق اولین 64 بازی NHL.

اما در زمان دوره دوم به پایان رسید او تا به حال 10 — در پایان یک پشت دست ضربه زدن به یک خمیازه خالص پس از نرم و صاف کردن خوراک از Zibanejad در 17:18 اجازه می دهد تیم خود را به یک فرمانده 4-0 منجر به سوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>