کانزاس سیتی شهردار دریافت نژادپرستانه و تهدید بیش ماسک سفارش: ‘شما باید آویزان از یک درخت’

شهردار کانزاس سیتی میسوری دریافت تهدید و نژادپرستانه پیام بیش از یک سفارش نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت در حالی که در فضاهای عمومی — بدترین از آن اعلام کرد که او “باید نوسان از یک درخت” برای سازماندهی سیاست.

Quinton لوکاس که سیاه و سفید است, مشترک متون و doctored عکس او در توییتر thread دوشنبه — همان روز ماسک خود را سفارش اثر صورت گرفت.

که اعلام شد جمعه گذشته در اثر برای دو هفته.

تهدید نشان دادن یک رشته از متون متهم شهردار “پاسخ به سفید پوستان است.” فرستنده همچنین به نظر می رسد ناراحت ماسک مورد نیاز پرسیدن “چه پیامدهای برای پوشیدن ماسک در شروع روز سه شنبه?”

قبل از لوکاس می تواند پاسخ فرستنده اقدام به تماس با او n-word و ضمنی است که شهردار باید بدون محاکمه اعدام.

“شما باید نوسان از یک درخت من تهدید نیست اما دوست دارم به آن را ببینید:” آنها نوشت.

“منفی به طور چشمگیری افزایش یافته پس COVID آغاز شد و همچنان ادامه دارد و از طریق جنبش اعتراضی و در حال حاضر بسیار به طور منظم از افراط” شهردار گفت: زمانی که یک کانزاس سیتی استار خبرنگار ورزشی پاسخ به موضوع درخواست یکبار اتفاق افتاده است.

“واقعی نژادی تهمت و تهدید نادر هستند. به طور کلی ضد اجتماعی تفسیر نمونه است در حال حاضر. من شکل آن را ادامه خواهیم داد در حالی که” لوکاس نوشت.

پست های دیگر نشان داد جانبی توسط سمت مقایسه یک ویرایش و تغییر عکس از شهردار و فرد دیگری برگزاری تی شرت در یک ایستگاه رادیویی است.

ویرایش عکس باعث می شود آن نگاه مانند لوکاس و مرد دیگر در حال برگزاری تی شرت ها که می گویند: “F*** پلیس’ و ‘Black Lives Matter’ — اگر عکس اصلی را نشان می دهد و پیراهن ها که تبلیغات برای 96.5 وزوز محلی ایستگاه FM او در بازدید از.

“طول می کشد که یک لبخند F پلیس عکس در یک ایستگاه راک?” شهردار پرسید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *