کانزاس قانونگذاران واژگون فرماندار محدودیت در خدمات کلیسا پیش از عید پاک

یک پانل از قانونگذاران در کانزاس لغو یک حکم اجرایی توسط لیبریا لورا کلی که ممنوع خدمات مذهبی از بیش از 10 نفر در طول شیوع کروناویروس.

این حرکت در روز چهارشنبه پس از مجلس نمایندگان و سنا جمهوری خواهان در دولت لعنتی کلی سفارش به عنوان یک قانون اساسی نفس بیش از حد از ویچیتا عقاب گزارش.

رئیس جمهور مجلس سنا سوزان Wagle یک جمهوری خواه از آرکانزاس گفت: اکثر مردم در حال حاضر تصمیم به حضور در کلیسا پیش از عید پاک یکشنبه قبل از کلی سفارش که اثر در زمان بعد از ظهر چهارشنبه و همچنین ممنوع خدمات مراسم تشییع جنازه بیش از 10 شرکت کنندگان.

“من فکر می کنم آنها فقط بسیار ناراحت با این واقعیت است که دولت قرار بود به آنها بگویید که آنها نمی تواند عمل خود دین” Wagle به این روزنامه گفت.

Wagle گفت: بسیاری از Wagle را تشکیل شدند و در حال حاضر آگاه از ویروس کشنده که به کشته شدن دست کم 42 نفر در سطح ایالت به عنوان روز پنج WIBW گزارش.

“اما همین حالا به ما بگویید که ما نمی توانیم عمل ما آزادی مذهبی” Wagle گفت: ویچیتا عقاب.

بعد از چهارشنبه کلی با انتقاد از رای به عنوان “تکان دهنده غیر مسئولانه” در حالی که این ادعا این امر منجر به بیشتر COVID-19-مربوط به مرگ و میر با استناد به سه تجمعات مذهبی در سراسر کشور که موجب شیوع بیماری.

“وجود دارد عواقب زندگی واقعی به بازی های حزبی جمهوری خواهان در بازی امروز” فرماندار گفت.

کلی در ضمن گفته وکلای مدافع به نگاه به یک چالش قانونی برای ابطال از اجرایی جهت راه اندازی ممکن است دادگاه مرحله نهایی مسابقات فقط روز پیش از عید پاک است.

کلی هم برنامه ریزی برای انتشار یک بیانیه در ماده پنج شنبه او سخنگوی آسوشیتدپرس گفت. یک پیام به دنبال نظر پنج شنبه بعد از ظهر توسط پست شد و بلافاصله بازگشت.

“من به صحبت با رهبران مذهبی از سراسر کشور و با آنها به توافق برسند – این مهم برای Kansans به حفظ مناسب اجتماعی دورى از جمله در تجمعات مذهبی” کلی توییتی پنج شنبه. “به عنوان مشکل این است که همه ما باید انجام بخشی از ما برای کاهش گسترش COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>