کارن باس, VP مدعی برای بایدن بپوشد او را ستایش از فیدل کاسترو

جو بایدن معاون مدعی Rep. کارن باس در یکشنبه رفت و برگشت نظرات ستایش اواخر دیکتاتور کمونیست کوبا فیدل کاسترو در سال 2016 — اصرار او نمی دانم او نفرت خود مردم است.

“من کاملا می توانست قرار نیست که بیانیه ای از” باس گفت کریس والاس “فاکس نیوز یکشنبه” زمانی که او فشرده کالیفرنیا داشتند ،

“درس آموخته است که نیست دوباره برای مطمئن” او ادامه داد: گفتن والاس او در حال حاضر درک کاسترو رهبری بود “وحشیانه رژیم است.”

در بیانیه ای در سال 2016 پس از کاسترو مرگ باس پیشنهاد کرد که “عبور از کمندنت en Jefe است از دست دادن بزرگ به مردم کوبا.”

صندلی کنگره سیاه حزبی مواجه شده است و افزایش نظارت برای بحث گذشته اظهارات در هفته های اخیر و پس از نام او به عنوان یکی از مدعی برای پیوستن به نامزد دموکرات جو بایدن بلیط.

باس, پنج دوره کنگره که نشان دهنده لس آنجلس خواسته شده بود به انجام دشوار پروسه بررسی توسط بایدن ماه گذشته.

66 ساله نیز خودش را در آب داغ در اوایل این هفته پس از فیلم جدیدی از او ستایش کلیسای ساینتولوژی و آن بحث بنیانگذار L. Ron Hubbard.

باس انتشار بیانیه ای در روز شنبه اصرار دارد که او نمی دانم در زمان گسترده اتهامات سوء استفاده وارد در کلیسا.

“ده سال پیش من با حضور در ساختمان جدید باز کردن در منطقه سخن گفت و به آنچه که من فکر می کنم همه ما باور — احترام به یک دیگر نمایش, برای درمان همه مردم با احترام و به مبارزه با ظلم و ستم در هر کجا که ما آن را پیدا کنید,” او گفت:.

“پس از آن منتشر شده حساب دست اول در کتاب, مصاحبه و مستند را در معرض این گروه است. هر کس در حال حاضر آگاه از اتهامات علیه ساینتولوژی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>