Karlie Kloss’ دکتر بابا استفاده Facebook به کروناویروس مشاوره برای Jared کوشنر

افتخار نسبی از جارد کوشنر استفاده Facebook به جمعی از مشاوره است که به طور ضمنی او بود که تهدیدی از طرف کاخ سفید در بیماری همه گیر کوروناویروس گفتن همکار پزشکان که کوشنر در واقع “مسئول” از بحران و او گوش.

دکتر کورت Kloss بینی نکاتی از بزرگ Facebook گروه EM اسناد در مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه شب سخنرانی اعلام 26-کشور اروپا ممنوعیت سفر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع تعیین معاون رئیس جمهور مایک پنس در ماه گذشته به عنوان دولت نقطه فرد در COVID-19 نه دختر خود را Ivanka است که کاخ سفید مشاور اما Kloss گفت دیگر پزشکان که کوشنر در واقع منجر شده است پاسخ.

“اگر شما مسئول فدرال در پاسخ به همه گیری چه توصیه شما بود” Kloss خواسته همکار پزشکان. “لطفا فقط جدی پاسخ. من کانال مستقیم به فرد در حال حاضر مسئول در کاخ سفید و خواسته شده است برای توصیه.”

Kloss دختر Karlie Kloss است به کوشنر برادر جاش. و آن را نمیگیرد طولانی برای او به همه بگویید که در آن به پاسخ داره.

Jared Kushner's brother Joshua with his wife Karlie Kloss
جارد کوشنر برادر جاشوا با همسرش, Karlie Klossگتی ایماژ

“امشب از من پرسید Jared از طریق پسر من در قانون برای توصیه های من که زمانی که من به شما بچه ها” Kloss نوشت.

در نهایت Kloss لیستی از 13 توصیه ها از جمله ملی به ماسک و کیت تست تولید اضافه کردن درایو-از طریق تست تعطیل خانه سالمندان بازديد و ایجاد پاپ آپ بیمارستان.

“جارد در حال خواندن در حال حاضر” Kloss نوشت: پنج شنبه.

Kloss’ نوشته شد و برای اولین بار گزارش شده توسط تماشاگر ایالات متحده آمریکا و از آنجا حذف شده است.

باز دعوت برای کمک آمد و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تلاش برای آرام کردن وحشت عمومی و ياوه بازار سهام است. این هفته در ایالات متحده موارد این ویروس در صدر 1,300 با حداقل 40 مرگ و میر.

کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>