Kawhi Leonard الگو خیلی از بازی خود را و زندگی پس از کوبه برایانت حق را به استفاده از یک هلیکوپتر و همان خلبان — برای دریافت در سراسر جنوب کالیفرنیا.

لئونارد از سن دیگو-منطقه محصول که امضا شده با کلیپرز در تابستان گذشته پس از پیروزی یک عنوان NBA در تورنتو به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او مطمئن نیستید اگر او را ادامه خواهد داد با استفاده از این حالت از حمل و نقل برایانت پس از مرگ همراه با 13 ساله دختر سکس خلبان, Ara Zobayan و شش نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر یکشنبه در کالاباساس کالیفرنیا.

“من او را به صحبت در مورد آن قبل از گذار ما به بازی در L. A. فقط دیدن چگونه [کوبه] کردم به عقب و جلو از نیوپورت [ساحل] و او گفت که او انجام آن را برای حدود 17 سال یا بیشتر” لئونارد گفت: با توجه به ESPN. “من احساس می کنم که … منظورم … چیزهایی که می شنوید شما نمی دانید که چه چیزی واقعی است. من واقعا نمی تواند صحبت می کنند در آن. من نمی دانم. من نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است. بسیاری از افکار در سر من.”

لئونارد حفظ اقامت نزدیک به مرکز استیپلز اما او همچنین سفر به عقب و جلو به خانه اش در سن دیگو زمانی که ممکن است. او گفت: Zobayan اغلب پرواز را از او و برایانت در همان روز.

“بزرگ مرد. فوق العاده زیبا. او یکی از بهترین خلبانان” لئونارد گفت: از Zobayan. “است که یک مرد است که شما بخواهید برای به پرواز شما از شهرستان به شهرستان. آن را فقط حقیقی هنوز.

“او را رها کردن و می گویند او در مورد [به] بروید و انتخاب کنید تا کوبه [و] کوبه گفت:” سلام.’ یا او فقط می خواهد مانند ” من فقط کاهش یافته است کوبه و او گفت: سلام.’ بالعکس. پس از آن یک دیوانه تعامل است. او خوب شخص و من متاسفم برای همه.”

لئونارد اضافه شده است که او کار می کرد با برایانت در طول تابستان 2018 و با استفاده از مربی خود به عنوان انگیزه در طول رپتورز’ اجرای 2019 قهرمانی. او حتی به صحبت کرد برایانت در تلفن در قفسه اتاق جشن پس از آنها به پایان رسید رزمندگان در NBA Finals.

“این غم هر روز” لئونارد گفت. “شما می دانید که شما نوع از احساس زندگی واقعی نیست هنگامی که شما شروع به دیدن این آثار و یا تصاویر است که مردم با قرار دادن چهره خود را و سال او متولد شد و سال درگذشت او. این همه گرد هم می آیند و در عین حال.

“فقط درایو رقابتی فقط مایل به انجام همه چیز شما می توانید — در دادگاه به یک بازیکن بهتر است. منظورم این است که آن را بسیار. آن را فقط سخت به فکر می کنم از مکالمه ما با هم در حال حاضر فقط جمعبندی در یک جمله. فقط همه چیز را او انجام داد. این درست است که انگیزه. من فکر کردم در مورد او در هر بازی. او [بود که] یک حس از یک درایو برای من در سال گذشته در تلاش برای دریافت کنید که قهرمانی.”

کلیپرز برنامه ریزی شده بود به صورت لیکرز در روز سه شنبه در مرکز استیپلز اما آنها موافقت با NBA تصمیم برای به تعویق انداختن بازی. کلیپرز به جلو پل جورج یکی دیگر از جنوب کالیفرنیا محصول و همچنین رشد idolizing برایانت.

“ما از اینجا. متفاوت است زمانی که شما صحبت کردن در مورد آنچه که بچه ها فکر او را از دیگر دولت” جورج گفت. “ما در اینجا بزرگ. ما او را دیدم هر روز در تلویزیون. او به این دلیل است که همه ما در این بازی پس از آن متفاوت است. از آن بازدید های مختلف برای ما از اهل [وستبروک], DeMar [DeRozan] خودم Kawhi فقط تمام SoCal بچه ها آن را فقط بازدید متفاوت است. او ما MJ [Michael Jordan]. او قهرمان ما است. او ما بز است. آن را فقط رفتن به ضربه های مختلف برای ما.

“از idolizing او به عنوان یک بچه به توسعه و دوستی و برادری را در حال حاضر پس از گفتگو با او در این تابستان در Mamba آکادمی و صحبت کردن در مورد پدر. [آن] فقط برخی از s–t شما نمی توانید بیش از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de