بله فکر می کنم ؟

وزارت امور خارجه روز یکشنبه هشدار داد آمریکایی ها برای خاموش ماندن کشتی در میان شیوع کروناویروس — پس از صدها نفر از آمریکایی ها بودند بیمار در حداقل دو اخیر کشتی در ماه گذشته.

“شهروندان به ویژه مسافران با شرایط بهداشتی اساسی نباید مسافرت با کشتی کروز” دولت Dept. در بیانیه ای گفت. “CDC اشاره می کند که افراد مسن و مسافران با زمینه مسائل بهداشتی باید شرایطی قرار داده است که آنها را در معرض خطر بیشتر بیماری شدید.”

وجود دارد افزایش خطر ابتلا به بیماری بالقوه کشنده در کشتی کروز با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بسیاری از کشورها اجازه ورود به کشتی و مانع از مسافران از پیاده. در برخی موارد مسافران اجازه داده شد به کشتی ها اما قرار گرفتند تحت سخت قرنطینه روش.

دولت آمریکا در ماه گذشته تخلیه حدود 300 مسافر از قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز در ژاپن اما از ایسنا ، گفت که “بازگشت پروازهای نباید با اتکا به عنوان یک گزینه برای ما شهروندان تحت خطر بالقوه از قرنطینه توسط مقامات محلی است.”

مسافران در یکی دیگر از coronavirus-آمار شاهزاده Cruises کشتی بود که گیر کردن در کالیفرنیا ساحل شمالی برای بیش از یک هفته در نهایت از منوی view در اوکلند در روز یکشنبه. حداقل 21 بیمار مسافران خواهد بود در بیمارستان بستری وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im