نگه داشتن حیوان خانگی گربه های داخل خانه برای محدود کردن گسترش coronavirus دامپزشکان اصرار

گربه ها نباید اجازه دهید در خارج از منزل اگر صاحبان خود جدا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به دلیل اشکال می تواند دردسر سوار بر خز دامپزشکی گروه روز چهارشنبه هشدار داد.

انگلیسی دامپزشکی ارتباط گفت: felines حمل می تواند ویروس بر روی پوست خود را اگر یک فرد آلوده و حیوانات خانگی آنها است.

“در این مورد است که حیوانات خانگی می تواند عمل به عنوان fomites [حامل] به عنوان ویروس می تواند بر روی پوست خود را در همان راه آن است که در سطوح دیگر مانند میز و دستگیره های درب,” BVA جمهور Daniella دوس سانتوس در بیانیه ای گفت.

دوس سانتوس گفت: آنها در حال مشاوره است که صاحبان نگه داشتن گربه داخل خانه اگر آنها در حال گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود از ویروس و یا اگر یکی از اعضای خانواده است قرارداد این اشکال.

“ما در حال مشاوره است که همه گربه ها داخل خانه نگهداری می شود,” او گفت:. “تنها گربه از آلوده خانوار و یا جایی که خود را از صاحبان خود جدا و تنها اگر گربه به داخل خانه نگهداری می شود. برخی از گربه ها نمی توانید اقامت در داخل خانه به دلیل استرس مربوط به دلایل پزشکی.”

اما او اشاره کرد هیچ مدرکی وجود ندارد که که آلوده حیوانات خانگی را گسترش اشکال به صاحبان آنها از طریق ویروسی ریختن.

“شده اند وجود دارد کوچک تعداد موارد COVID-19 در حیوانات و در همه موارد این احتمال وجود دارد که انتقال انسان به حیوان. هیچ شواهدی وجود ندارد که حیوانات خانگی می تواند عبور COVID-19 به صاحبان آنها.”

دامپزشکی گروه ارشاد جدید می آید پس از 4 سال ببر در باغ وحش برانکس تایید شد مثبت برای کوروناویروس. مقامات بر این باورند آن آلوده شده توسط یک کنترل کننده که از بروز علائم ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im