Matthew and Kelly Stafford
متی و Kelly StaffordInstagram

متی استافورد قصد ندارم در هر نقطه با توجه به همسرم کلی.

به Instagram روز شنبه از سه که قبلا دامن زده شعله های آتش از شیر trade rumors — روشن ساخته است که 32 ساله کارفرمایی قلب است با دیترویت ارسال “پسران بد برای زندگی” از آلبوم “ما ain’t goin’ هیچ جا” در کنار استافورد را در لیوان.

در یک جداگانه Instagram داستان کلی نوشت: “نه که تا کنون شده است فکر می کردم. او را دوست دارد دیترویت و شیرها سازمان.. و من هم. (نه این که هر کسی که مراقبت در مورد من اما این است که من Insta تا).. به هر حال بازگشت به ترکیب لطفا.”

ماه گذشته کلی خطاب گزارش گردش مورد شوهرش NFL آینده اشاره کرد “کالی” خواهد بود مقصد مورد نظر. شیرها GM باب کوین به زودی رد شایعات گفتن مطبوعات آزاد دیترویت ادعا می کند در مورد یک استافورد تجارت هستند “100% غلط!!” کوین هم مفصل صحبت های اخیر با استافورد.

“من به نام متی و من گفت:” گوش من تا به حال یک گفتگو. من در تلاش نیست به ما تجارت شما. دوره'” کوین گفت: این هفته با توجه به خروجی. “و او عالی بود. او مانند, ” آره, من نمی خواهم برای رفتن در هر نقطه.'”

Kelly Stafford's Instagram of Matthew Stafford
Instagram

استافورد انتخاب شد در ابتدا به طور کلی توسط شیرها در سال 2009 و صرف تمام زندگی خود را در دیترویت. در ماه نوامبر او در کنار توجه به شکسته پشت استخوان که خود را به پایان رسید متوالی-شروع خط پس از 136 بازی. کارفرمایی قرار داده شد در مجروح رزرو ماه زیر است.

با استافورد به احتمال زیاد ماندن در دیترویت کهنه کارفرمایی در بازار باقی می ماند سنگین ورود رایگان آژانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im