کن گریفین صندوق ارگ سوار تکان دهنده, رها در تیفانی سهام

عمیق و شگفت آور رها در تیفانی سهام این هفته بود سوخت تا حدودی اخیر shakeup در میلیاردر کن گریفین را در صندوق های تامینی ارگ سرمایه گذاری از این پست یاد کرده است.

پس از به تازگی از دست دادن سر خود ادغام آربیتراژ میز ارگ نقشه بردار سرمایه صندوق منحل عمده ای در نیویورک-بر اساس طلا و جواهر که به توافق در ماه نوامبر به دست آورد برای $16.2 میلیارد لوکس فرانسوی غول پیکر, LVMH, به گفته منابع نزدیک به این صندوق.

هفته گذشته تیفانی سهام به طور خلاصه غوطه ور در زیر $110 — 19-درصد تخفیف به کسب آن قیمت $135 سهم. شیب دار فروش سوخت به حال حدس و گمان که LVMH-تیفانی معامله ممکن است دچار مشکل در میان coronavirus بحران است.

در واقع LVMH بود مجبور به صدور بیانیه ای در هفته گذشته گفته بود که علاقه مند به خرید تیفانی سهام در بازار آزاد قبل از آن قرارداد بسته است. در پاسخ تیفانی سهام بهبود به $125.44 در روز جمعه.

پشت صحنه, در ضمن ارگ نقشه بردار صندوق به تازگی از دست داده و سر از ادغام آن آربیتراژ میز Maulin شاه خودی گفت. به گفته یک منبع شاه در سمت چپ صندوق پس از ساخت یک بد در شرط بندی با حداکثر سرعت دویدن-T-Mobile ادغام که تعجب کردم افزایش ماه گذشته بود که آن را تایید یک قاضی فدرال با وجود مخالفت شدید از دولت به طور کلی وکیل.

ارگ سخنگوی کاهش یافته است به نظر شاه را به خروج. شاه نمی تواند نظر رسیده اما آربیتراژ گران می گویند این عمل استاندارد برای یک صندوق به نقد مواضع چپ با خروج گر بود که بیشتر آگاه در مورد تفکر در پشت آنها.

“از زمانی که سر رفته است از معاملات باید رفته بیش از حد” یک معامله گر گفت: پست. “شما نمی خواهید مواضع خود.”

گمانه زنی ها می آید به عنوان صندوق های تامینی چشم خود را ادغام آربیتراژ میز — که عمده معاملات در بازار سهام از ادغام شرکت های بهره مندی از نسبتا کوچک upticks زمانی که معاملات در حال تکمیل — به شمع ها رسیده و برای برداشت در مورد بحران نقدینگی منابع گفت.

با کروناویروس خرد کردن سهام و صندوق های تامینی و مشتاق به حفظ تعادل سالم ورق برای محافظت در برابر redemptions و حاشیه, تماس, منابع گفت. در واقع خودی می گویند بحران است شروع به نشان می دهد که چگونه بسیاری از وجوه انباشته به چه خودی صنعت تماس بگیرید “خطر برابری” یک استراتژی است که به دنبال کاهش خطر از طریق تنوع در حالی که همچنین پمپاژ بازده از طریق اهرم یا پول قرض گرفته شده.

این استراتژی تبدیل شده مالی میدان مین به عنوان تقریبا در هر کلاس دارایی به درون منفجر و اعتباری در بازار کشف و ضبط شده است تا مجبور بسیاری از صندوق های تامینی به یک خط تیره دیوانه برای نقد کارشناسان می گویند.

“بازار اقدام اطراف آن خطر برابری بودجه به وضوح نشان می دهد که این بچه ها این ماجرا بودند به واقع همان معاملات شده اند که unwound نه توسط مدیران نمونه کارها ساخته شده است که این معاملات اما توسط شرکت مدیران خطر گفت:” توماس تورنتون از صندوق های تامینی تله متری. “بسیاری از پچ پچ وجود دارد که این مدیران نمونه کارها تعطیل شده اند.”

این فقط تیفانی سهام کردم که با چکش هفته گذشته است. فناوری اطلاعات — الکترونیک توزیع کننده که فروخته شد و در ماه نوامبر برای $145 سهم به خریداری شرکت آپولو مدیریت جهانی — دیدم سهام آن سقوط به زیر 100 دلار در هفته گذشته است. روز جمعه آنها در $114.

اواخر روز شنبه, وال استریت ژورنال گزارش داد که ارگ که مدیریت بیش از 30 میلیارد دلار بود و در میان شرکت های چند ضربه اخیر نوسانات در “اساس تجارت” به طور معمول کم خطر بازی بین خزانه داری و اوراق بهادار و آتی. ارگ جهانی ثابت-واحد درآمد از دست رفته “صدها میلیون نفر” در هفته گذشته با وجود آن که پس از بازیافت کاغذ گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>