کن گریفین صندوق ارگ شایعه تکان دهنده در کاهش تیفانی سهام

عمیق و شگفت آور رها در تیفانی سهام این هفته آمد در میان پچ پچ که آن را برانگیخته بود توسط یک معامله گر اخیر خروج در میلیاردر کن گریفین را در صندوق های تامینی ارگ سرمایه گذاری منابع گفت: پست.

پس از به تازگی از دست دادن یک معامله گر در یکی از آن ادغام آربیتراژ میز ارگ نقشه بردار سرمایه صندوق منحل یک موقعیت در نیویورک-بر اساس طلا و جواهر که به توافق در ماه نوامبر به دست آورد برای $16.2 میلیارد لوکس فرانسوی غول پیکر, LVMH, به گفته منابع نزدیک به این صندوق.

هفته گذشته تیفانی سهام به طور خلاصه غوطه ور در زیر $110 — 19-درصد تخفیف به کسب آن قیمت $135 سهم. شیب دار فروش سوخت به حال حدس و گمان که LVMH-تیفانی معامله ممکن است دچار مشکل در میان coronavirus بحران است.

در واقع LVMH بود مجبور به صدور بیانیه ای در هفته گذشته گفته بود که علاقه مند به خرید تیفانی سهام در بازار آزاد قبل از آن قرارداد بسته است. در پاسخ تیفانی سهام بهبود به $125.44 در روز جمعه.

پشت صحنه, در ضمن ارگ نقشه بردار صندوق به تازگی از دست یک مدیر نمونه کارها خود را ادغام آربیتراژ میز Maulin شاه خودی گفت. منابع گفت: شایعات شایع شد که ارگ بوده و نابودی آن تیفانی موقعیت به دلیل خروج شاه احتمالا کمک جرقه اخیر ناگهانی افت طلا و جواهر سهام.

یک منبع نزدیک به این وضعیت با این حال گفت این پست که ارگ فروخته شده بود تیفانی سهام موفق توسط شاه پیش از این هفته افت شدید و این که موقعیت نبود به اندازه کافی بزرگ به علت چنین کاهش شدید.

تیفانی رها کردن سهام “رخ داده است در حالی که گسترده تر در بازار سهام کاهش یافت و این تعجب آور نیست با توجه به بازار فعلی و اجتماعی/محدودیت های مسافرتی که یک فروشنده طلا و جواهر لوکس اقلام را مانند یک قطره” منبع اضافه شده است.

ارگ سخنگوی کاهش یافته است به نظر شاه را به خروج. شاه نمی تواند نظر رسیده اما آربیتراژ گران می گویند این عمل استاندارد برای یک صندوق به نقد مواضع چپ با خروج گر بود که بیشتر آگاه در مورد تفکر در پشت آنها.

“از زمانی که سر رفته است از معاملات باید رفته بیش از حد” یک معامله گر گفت: پست. “شما نمی خواهید مواضع خود.”

گمانه زنی ها می آید به عنوان صندوق های تامینی چشم خود را ادغام آربیتراژ میز — که عمده معاملات در بازار سهام از ادغام شرکت های بهره مندی از نسبتا کوچک upticks زمانی که معاملات در حال تکمیل — به شمع ها رسیده و برای برداشت در مورد بحران نقدینگی منابع گفت.

با کروناویروس خرد کردن سهام و صندوق های تامینی و مشتاق به حفظ تعادل سالم ورق برای محافظت در برابر redemptions و حاشیه, تماس, منابع گفت. در واقع خودی می گویند بحران است شروع به نشان می دهد که چگونه بسیاری از وجوه انباشته به چه خودی صنعت تماس بگیرید “خطر برابری” یک استراتژی است که به دنبال کاهش خطر از طریق تنوع در حالی که همچنین پمپاژ بازده از طریق اهرم یا پول قرض گرفته شده.

این استراتژی تبدیل شده مالی میدان مین به عنوان تقریبا در هر کلاس دارایی به درون منفجر و اعتباری در بازار کشف و ضبط شده است تا مجبور بسیاری از صندوق های تامینی به یک خط تیره دیوانه برای نقد کارشناسان می گویند.

“بازار اقدام اطراف آن خطر برابری بودجه به وضوح نشان می دهد که این بچه ها این ماجرا بودند به واقع همان معاملات شده اند که unwound نه توسط مدیران نمونه کارها ساخته شده است که این معاملات اما توسط شرکت مدیران خطر گفت:” توماس تورنتون از صندوق های تامینی تله متری. “بسیاری از پچ پچ وجود دارد که این مدیران نمونه کارها تعطیل شده اند.”

این فقط تیفانی سهام کردم که با چکش هفته گذشته است. فناوری اطلاعات — الکترونیک توزیع کننده که فروخته شد و در ماه نوامبر برای $145 سهم به خریداری شرکت آپولو مدیریت جهانی — دیدم سهام آن سقوط به زیر 100 دلار در هفته گذشته است. روز جمعه آنها در $114.

[این داستان به روز شده است تا منعکس کننده که کاهش اخیر در تیفانی سهام آمد در میان شایعاتی که آن را برانگیخته بود با خروج از ارگ معامله گر. نسخه قبلی این داستان اعلام کرده بود که رها شد تا حدودی رانده شده توسط معامله گر خروج. همچنین Maulin شاه بود یک مدیر نمونه کارها نه سر ادغام آربیتراژ میز در ارگ و او را بد از شرط حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile ادغام به گفته یک منبع نزدیک به این وضعیت است.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im