Kenyon Martin جونیور اعلام کرد برای سال 2020 NBA پیش نویس

به نظر می رسد یکی دیگر از Kenyon Martin به رهبری می تواند به NBA با وجود مصرف سنتی کالج مسیر.

Kenyon Martin جونیور — پسر سابق شبکه بزرگ Kenyon Martin — اعلام کرده است برای سال 2020 NBA پیش نویس در یک Instagram پست در روز سه شنبه. پدر او نیز با تایید این خبر به ESPN.

مارتین جونیور 6-پا-7 بال گذشت تا شانس بازی برای Vanderbilt Commodores انتخاب برای حضور در دوره های تحصیلات تکمیلی مدرسه به جای. او با تشکر از حامیان او بود و یک پیام در اطلاعیه خود به کسانی که مخالفت با این تصمیم.

“من از هر کسی که از من حمایت و تصمیم گیری است تا به این نقطه,” او نوشت. “وجود دارد مقدار زیادی از نفرت و شک در مورد سفر من, اما من احساس می کنم من انجام داده ام چه بود برای من بهترین و در حال حاضر زمان برای گام بعدی است که اعلام کرد برای سال 2020 NBA پیش نویس است.”

آن شده است یک رویای مادام العمر از من و من ادامه خواهد داد به کار روز به روز برای اثبات به خودم و هر کس که این جایی است که من تعلق دارند.”

مارتین جونیور دارای یک مقدار زیادی از کار را به انجام اگر او می خواهد به یک حرفه ای مانند پدرش. مارتین که بازی در NBA برای 15 فصل کمک کرده و منجر سپس-New Jersey Nets به دو NBA نهایی ظاهر. او به طور متوسط 12.3 امتیاز و 6.8 ریباند در هر بازی او در طول زندگی حرفه ای طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>