کوین دورنت و سه نفر دیگر از شبکه های پاک شده از coronavirus پس از تست مثبت

شبکه بودند ضربه سخت تر نسبت به سایر تیم های NBA توسط coronavirus با چهار بازیکن تست مثبت از جمله کوین دورنت. اما همه پاک هستند و علامت رایگان با توجه به بروکلین مدیر کل Sean علائم.

“تا کنون همه سالم است. بچه ها که بودند که آزمایش مثبت را پاک خود را 14 روز self-جداسازی و قرنطینه” مارکس گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی. “آنها هنوز در حال تمرین با اجتماعی فاصله مانند بقیه از ما. آنها پاک مثل همه مثل بقیه تیم و کارکنان در حال حاضر.”

پس از NBA فصل بود به حالت تعلیق در مارس 11, شبکه پرواز کرده بود در بازگشت به نیویورک از کالیفرنیا و تست شده کلا. این تیم اعلام کرد در مارس 17 که چهار بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 و دورنت علنا اعلام کرد که در میان آنها است.

ارسال تورهای سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

تمام شبکه های بازیکنان و تیم در کل سفر حزب نیز رفت و به خانه انزوا برای دو هفته. که در حال حاضر به پایان رسید و همه آمده اند تا از طریق نشانه ها-رایگان اگر چه علائم سریع به یاد داشته باشید که همه هنوز هم تمرین امن اجتماعی فاصله و بین المللی بازیکنان مانده اند stateside.

Kevin Durant Nets coronavirus cleared
کوین دورنتچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

“بله درست است. کل سفر, پارتی, شبکه سازمان در حال حاضر بسکتبال عملیات بخش است نشانه ای رایگان ،

“من می خواهم بگویم این است که تاثیر بسیار بزرگتر دایره. من نمی دانم که هر یک از ما نمی دانم کسی نیست که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار و یا پایین آمدن با آن است. که می تواند یک عضو خانواده و یا که می تواند فقط دوستان خود در جامعه و یا دوستان در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان پس از آن قطعا مؤثر در همه.”

سلتیکز جاز پیستون و لیکرز باید همه بازیکنان که آزمایش مثبت اعلام کرد در حال حاضر علامت رایگان و یا ویروس رایگان و در روزهای اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>