کوین دورنت در ادامه به برجسته طرفدار ماری جوانا پذیرش در NBA.

شبکه ستاره ای که در حال حاضر کنار برای فصل rehabbing از یک پاره آشیل شده است یک مدافع برای از بین بردن مواد مخدر تفریحی از NBA ماده ممنوع لیست برای مدتی. در حالی که ظاهر می شود در یک قسمت جدید از “همه دود” در Showtime دورانت بر گسترش موضع خود را در علف هرز.

“این یکی از آن گیاهانی است که طعم به دست آورد. اگر شما آن را دوست دارم شما آن را دوست دارم. اگر شما نیست, شما حتی نمی خواهید به آن را انتخاب کنید. نباید حتی یک بحث این روزها” دورنت گفت. “این درست مثل ماری جوانا, ماری جوانا است. آن را مضر به کسی. آن را تنها می تواند کمک کند و بالا ببرد و به انجام کارهای خوب. من احساس آن را دوست دارم حتی نباید یک موضوع در اطراف آن دیگر.”

ماری جوانا و اشکال مختلف آن در میان بیش از 200 موادی که ممنوع شده توسط NBA.

در حال حاضر با داشتن تیمی با یک شرکت سرمایه گذاری است که دارای تخصص در شاهدانه و همکاری با Snoop Dogg به ماری جوانا, راه اندازی, به نام, ‘Dutchie,’ این اولین بار نیست دورانت نشان داده است حمایت خود را از این گیاه است.

دورانت در یک زمان 10-NBA All-Star معتقد است که بزرگترین مسئله این است که چگونه هرز آبرو در جامعه امروز است. او ساخته شده یک نقطه به مقایسه آن را به لحاظ اجتماعی پذیرفته مواد مانند کافئین و مشروب.

“هر کسی در تیم من نوشیدنی قهوه در هر روز است. مصرف کافئین در هر روز است. یا بچه ها رفتن خارج به شراب پس از بازی و یا یک نوشیدنی کوچک در اینجا وجود دارد. ماری جوانا باید که تن” 31 ساله گفت. “چرا ما حتی صحبت کردن در مورد آن ؟ نباید حتی یک مکالمه در حال حاضر. بنابراین امیدوارم ما می توانیم گذشته است و ننگ در اطراف آن و می دانم که هیچ کاری نمی کند اما مردم را باید یک زمان خوب مردم را گرسنه مردم را فقط با هم می آیند — که کارخانه ما به ارمغان می آورد همه با هم.”

MLB حذف با حشیش از آن ماده ممنوع لیست در ماه دسامبر و NHL نمی تنبیه بازیکنان که تست مثبت است. اخیرا گرما گارد Dion پیشخدمت بود به حالت تعلیق در 10 بازی پس از مصرف علف هرز چسبنده و سپس با داشتن یک حمله وحشت در تیم هواپیما.

دیگر بازیکنان NBA که معلق شده است برای استفاده از ماری جوانا شامل Thabo Sefolosha, Nerlens Noel لری ساندرز و J. R. Smith. اما دورانت احساس می کند که ننگ در گلدان استفاده است بزرگتر از توپ بسکتبال.

“ما شروع به گرفتن مردم از زندان برای ماری جوانا. که در گام بعدی” دورنت گفت. “و فقط رفتن نگه دارید. اما آن را به یک گیاه است که در اینجا برای یک دلیل که به ما هم. امیدوارم این اتفاق می افتد (از بین بردن ماری جوانا از این ماده ممنوع لیست) به خصوص در NBA است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de