کوین لی در مقابل چارلز اولیویرا پیش بینی, خط: برزیل با دفاع از چمن در UFC نبرد

UFC سفر به برزیل برای مبارزه با شب برازیلیا که در آن طرفداران خشن معمولا پر می ایستد اما گم خواهد شد در این زمان با توجه به کوروناویروس.

هشتم-رتبه آمریکایی Kevin Lee مطابقت خواهد کرد تا در برابر 13-رتبه برزیل چارلز اولیویرا در یک مبارزه است که سوق دادن victor صعودی در استعداد را بدست آورد. این مهم مبارزه برای هر دو مردان با قهرمانی آرمان و به نظر می رسد از نزدیک رقابت.

Oliveira, 30, یک جودو دانشمند با تصفیه شده موی تای قابل توجه و مهارت است. پس از یک ریزش پل Felder در سال 2017 اولیویرا موفق به کسب شش راست حملات. اولیویرا که دارای UFC با رکورد 11 تسلیم برنده است استادانه بر روی تشک. او به طور متوسط 2.78 تسلیم تلاش در هر 15 دقیقه بالاترین نرخ در UFC.

در گذشته شش دعوا اولیویرا به طور متوسط است 4.46 قابل توجهی حملات در هر دقیقه در حالی که جذب تنها 2.99. او به پایان رسید و گذشته خود دو مخالفان از طریق TKO و کو مدرکی که قابل توجه بهبود یافته است. اولیویرا در حال بهبود است او فوق العاده سواری و شتاب و او در حال مبارزه در برزیل (هر چند بدون کمک از حامیان او).

بالاتر رتبه بندی لی پذیرفته چالش برای سفر به برزیل, جایی که او برنده شد و در سال 2017 به رقابت در برابر خطرناک الیویرا. به نظر می رسد این یک نمایش عالی اعتماد به نفس و کاملا مخاطره آمیز انجام برای لی.

پس از سال 2017, زمانی که او فرستاده شده توسط Tony فرگوسن به صورت موقت عنوان سبک وزن, Lee رفته 2-2. او با تمرکز بر پالایش اعتصاب خود را جرم و دفاع به منظور توسعه بیشتر و متنوع حمله پس از آن که مسأله را حل توسط Al Iaquinta سه مبارزه می کند. لی قابل توجه توسعه به نظر می رسد آینده همراه به سادگی بر اساس انفجاری ویرانگر ضربه سر او که با آن وارد گرگور گیلیسپی در آخرین مبارزه خود را.

لی 27 است مرد جوان و نگه دارید 3-اینچ رسیدن به مزیت است. او لبه در ورزشکاری و قدرت و انفجار. لی متوجه 75 درصد قابل توجهی-اعتصاب موفقیت هنگامی که بر روی زمین در موقعیت بالا و ميانگين وزن عامل مهمی در این مبارزه است. سفر تا حد زیادی تحت تاثیر یک جنگنده توانایی برش تهاجمی وزن است. این خیلی منحرف را به تمرکز بر روی که در آخرین روزهای قبل از یک مبارزه است. این می تواند یک مشکل برای لی.

وزن-ins را نقل و به عنوان انتظار می رود, Lee وزن از دست رفته در آینده در 158.5 پوند است. خانم هزینه خواهد شد او 20 درصد از کیف پول خود را همراه با غم و اندوه روانی از ناموفق در تلاش برای ایجاد 155 پوند محدود به جای استفاده از آن زمان با ارزش rehydrating و آماده شدن برای نبرد.

اولیویرا یکی از اوایل مبارزان به وزن شده است و جایگزینی خود را در آماده سازی برای این رویداد اصلی در سراسر لی ساعت از مبارزه و حواس پرتی.

در حالی که من می بینم این وزن دست به عنوان ناعادلانه و غیر اخلاقی در لی از طرف من معتقدم اولیویرا (که تا به حال توانایی نه به مبارزه) به طور کامل آماده شده برای یک مدت طولانی و خسته کننده نبرد در آن یکی دیگر از این مبارزه می رود بزرگتر استفاده اولیویرا خواهد شد.

بازی: Oliveira +125.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>