کیم کارداشیان در کاخ سفید است.

واقعیت تلویزیون ستاره است که انتظار می رود برای دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی شکل با چهار مغلوب ساختن پیشی جستن از زندان آزاد منابع می گویند.

کارداشیان اعلام کرد سفر خود در توییتر صبح روز چهارشنبه و در کاخ سفید بلافاصله جزئیات عرضه.

منابع می گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به دیدار قبل از ظهر امروز در کارداشیان غرب و رهایی زندانیان از جمله Alice Johnson, که تهمت منتشر شده از یک دارو جمله در ژوئن 2018.

“امروز آلیس, کریستال, مامان و دختر بچه Tynice و من همراه با @cut_50 تیم خواهد بود در کاخ سفید آوردن نور به این زنان و بحث بیشتر را تغییر دهید که سیستم قضایی ما به شدت نیاز دارد!” Kardashian West توییتی.

در یک ولگردی و قانونی شکنی از بخشش تهمت ماه گذشته عفو هفت نفر و تبدیل احکام چهار نفر دیگر. او منتشر شد با مواد مخدر توطئه محکومین Tynice Nichole سالن و کریستال Munoz و یقه سفید جنایی جودیت Negron.

چهارمین فرد فنر با مغلوب ساختن پیشی جستن — خوار سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich — انتظار نمی رود که در کاخ سفید است.

کارداشیان بازدید کاخ سفید حداقل دو بار به التماس مغلوب ساختن پیشی جستن به زندانیان. او موفق شد برای استدلال Johnson اما تهمت نمی گرفتن مشاوره خود را در ماه سپتامبر سال 2018 به رایگان Chris جوان از 30 دستگیر شد و در 22 و دریافت حبس ابد برای خرید و فروش مواد مخدر.

دفتر بیضی بازدید می آید به عنوان تهمت به دنبال آرامش عمومی اعصاب در مورد COVID-19 coronavirus شیوع و Kardashian West بازدید بود ذکر شده در عمومی خود را برنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار برای ملاقات با زنان به کاخ سفید متمایل در رسمی کمیته از حدود ده برجسته طرفداران اصلاحات به دامپزشک بخشش برنامه های کاربردی. طرفداران امید مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی دست به پایین یکی دیگر از دسته ای از نسخه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی