قوم و خویش از زن که به تصویر کشیده عمه Jemima به هنگامی که به دنبال $2B در جبران

خانواده یک زن که پس از به تصویر کشیده عمه Jemima به هنگامی که به دنبال 2 میلیارد دلار غرامت از کویکر جو با توجه به یک گزارش جدید.

لارنل Evans جونیور — بزرگ-great-grandson از آنا کوتاه هارینگتون — و برادرزاده اش Dannez شکارچی شکایت کرد Quaker Oats’ صاحب شرکت پپسی در سال 2014 ادعا هارینگتون, شباهت, شد, طور نادرست مورد استفاده قرار گیرد به عنوان آرم خود را و است که به او کمک کرد توسعه یاد self-rising pancake mix, the Daily Beast گزارش شده است.

“در عمه Jemima, [Quaker Oats] هنوز هم دارای یکی از قابل تشخیص ترین و در نتیجه علائم تجاری با ارزش در تاریخ” فدرال کت و شلوار گفت. “متهمان اقدامات epitomise چه بدترین در شرکت های بزرگ امریکا به طور بدترین شیوه های کسب و کار در هر نقطه بر روی این سیاره است.”

شکارچی و ایوانز در خواست 2 میلیارد دلار غرامت به عنوان به خوبی به عنوان یک برش از درآمد فروش.

این جفت ارز استدلال می کرد که عمه Jemima تصویر که Quaker Oats حق کپی رایت در سال 1936 بود که بر اساس هارینگتون به عنوان بخشی از قرارداد خود با این شرکت است. قرارداد اصلی نمی تواند واقع شود.

Quaker Oats, اما به مدت طولانی نگهداری می شود که خاله Jemima به یک شخصیت داستانی — و نه بر اساس یک شخص واقعی است.

شیکاگو قاضی در نهایت انداخت از کت و شلوار را پس از پنج سال نبرد قانونی که در طی آن ایوانز و شکارچی نمایندگی خود را دارند.

در اخراج متعاقب آن پر کردن در مینه سوتا یک قاضی پاره پاره شکارچی که به قلم شکایت.

“در بیش از 50 ، 000 کلمات شکارچی, شکایت بیش از دو گتسبی بزرگ و مقدس شاه جیمز نسخه از کتاب پیدایش” تشکیل پرونده گفت: با توجه به Daily Beast. “این overlong شکایت meanders را در سراسر چشم انداز وسیع pocked توسط توطئه است. بخشهایی از این شکایت نوشته شده در آنچه به نظر می رسد چینی.”

Harrington متولد شد و در سال 1897 به یک خانواده از پنبه sharecroppers و مطرح در کارولینای شمالی با توجه به بیوگرافی در کارولینای جنوبی دانشنامه. پس از گرفتن یک کار به عنوان یک آشپز در دانشگاه سیراکوس زمانی بین سال 1933 تا 1935 او یک سیستم عامل چند هنرپیشه استخدام Quaker Oats به سفر به این کشور به تصویر کشیدن “خاله Jemima” — یک فرفره که او به دست آورده شهرت ملی.

“او تا به حال او را دستور العمل است که بسیار منحصر به فرد” ایوانز گفت: روزانه وحش. “شما را نمی شنوند و از مردم داشتن دستور العمل های خود را — به خصوص برای Quaker Oats. شما فکر می کنید کار برای Quaker Oats, هر آنچه که آنها در استخدام آنها را به انجام چیزی است که آنها را انجام دهد. و او بود که ترویج Quaker Oats محصولات. اما او همچنین ترویج محصولات خود را.”

Harrington که رفت به خود دو خانه و زندگی “در منطقه اشغال شده توسط سیاه و نخبگان از سیراکیوز” با توجه به زیستی درگذشت در سال 1955 در سن 58.

“خاله Jemima بود نه یک شخص حقیقی و یا بر اساس یک فرد” این شرکت گفت: در پاسخ به the Daily Beast داستان. “در طول چند دهه از قرن 20 در پشتیبانی از در حال حاضر موجود با نام تجاری وجود دارد زنان استخدام برای نمایندگی عمه Jemima در رویدادهای عمومی و در مواد بازاریابی.”

اخبار از 2014 طرح دعوی در دادگاه می آید پس از لرزنده غذاهای آمریکای شمالی اعلام کرد در این ماه است که آن را دور انداختن بحث برانگیز آرم در میان عظیم جنبش برابری نژادی در پی جورج فلوید مرگ است.

خانواده از زن دیگری بچه ریچارد که او نیز به تصویر کشیده عمه Jemima پاره پاره حرکت می کند گفت: آنها نمی خواهند “تاریخچه پاک شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>