کرک عموزاده می شود $66 میلیون دلار تمدید قرارداد با وایکینگ ها

دو سال گسترش ارزش $66 میلیون ؟ کرک عموزاده دوست دارد که.

وایکینگ ها را عموزاده در اطراف فراتر از این فصل پس از موافقت با دو سال تمدید با کارفرمایی در دوشنبه عموزاده’ عامل اعلام کرد.

این $66 میلیون معامله با توجه به NFL Network به معنی عموزاده کسب درآمد $96 میلیون دلار در طول سه سال آینده با $61 میلیون تضمین شده در ثبت.

31-در سال عموزاده راه اندازی شد برای تبدیل شدن به یک عامل آزاد پس از سال 2020 فصل خواهد شد اما در حال حاضر دو سال اضافه شده به اصلی خود را سه سال مبلغ 84 میلیون دلار به طور کامل تضمین قرارداد که او امضا شده با وایکینگ ها پس از خروج از ردسکینز در سال 2018 است.

گزارش های اخیر از ورزش نشان داده شده بود مرتبط عموزاده به 49ers با “ادراک در لیگ محافل” که خود را از بلندی رایگان آژانس قرار داده جیمی Garoppolo “در ساعت” با توجه به گزارش. 49ers سر مربی Kyle Shanahan شد عموزاده’ هماهنگ کننده توهین آمیز در واشنگتن برای دو فصل شاید صحنه را برای یک آینده مراسم.

Kirk Cousins Vikings $66 million contract extension NFL free agency
کرک عموزادهگتی ایماژ

اما در حال حاضر عموزاده خواهد بود چسبیده در اطراف در مینه سوتا که در آن او را تکمیل کرده است 69.7 درصد از خود عبور برای 7,901 متری 56 touchdowns و 16 interceptions در دو فصل.

وایکینگ ها از دست رفته برگشتی عموزاده در سال اول تحت مرکز قبل از ضرب و شتم پرستاران در وحشی-کارت دور فصل گذشته پس از سقوط به سوپر باول-محدود 49ers در بخشی دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>