نیکز خود را از دست داد بهترین بازیکن — و تعادل است.

حتی با پیشرو-گلزن مارکوس موریس معامله به کلیپرز — و دیگر در اطراف برای تامین یک سری از کلاچ عکس — نیکز بسیج از 10 نقطه سه ماهه چهارم کسری برای مطابقت با فصل-بهترین سه بازی برنده خط خط با پنج 105-103 برنده بیش از سحر و جادو در Madison Square Garden.

ژولیوس Randle led نیکز با 22 امتیاز و هشت ریباند در حالی که تاج گیبسون همسان یک فصل با 19 امتیاز. Elfrid Payton برانگیخته تیم دفاعی در پایان با 15 امتیاز نه کمک و هفت دزد در حالی که RJ بارت اضافه شده 12 امتیاز در بازگشت از یک رگ به رگ راست مچ پا.

نیکز (16-36) در حال حاضر 5-5 در گذشته خود 10 بازی و 12-18 پس مربی موقت مایک میلر در زمان بیش از دیوید Fizdale را 4-18 قطار خراب است.

Randle در زمان اولین نرم افزار در پر کردن موریس’ کفش ورزشی, گل شش نیکز ” اول 12 امتیاز و رفتن به حاصل کار دو تیم با 10 امتیاز و پنج ریباند. گیبسون خود را در قسمت نمره 12 در نیمه اول با امتیاز — او تا به حال به ثمر رساند بیش از 12 پس Jan. 12 — در حالی که تیراندازی 6 از 9 از میدان. بارت که از دست رفته قبلی و نه بازی بازگشت و با تمام انفجاری قرار دادن 11 امتیاز و سه ریباند و سه پاس گل در نیمه اول.

Taj Gibson, who scored 19 points, slams one home during the Knicks' 105-103 win over the Magic on Thursday.
تاج گیبسون که به ثمر رساند 19 امتیاز انتقاد شدید یک خانه در طول نیکز’ 105-103 برنده بیش از سحر و جادو در روز پنج شنبه.رابرت Sabo

نیکز’ دفاعی تلاش ساخته شده امتیاز آسان تر به آمده است. رو به یک تیم است که مرتکب لیگ پایین 12 گردش در هر بازی نیکز مجبور سحر و جادو به هفت گردش در سه ماهه اول. نیکز تولید شش دزد با Payton تدوین چهار در فقط هشت دقیقه در حالی که Randle اضافه شده دو بلوک.

در بازگشت به عقب اموال دنیس اسمیت جونیور در بر داشت Mitchell رابینسون برای یک alley-oop و سپس تغذیه بارت برای سریع-شکستن لیآپ قرار دادن نیکز تا 26-14. با وجود شکست به هر ضربه 3-اشاره گر نیکز led 30-19 پس از یک چهارم.

مبارزات فراتر از محیط باز 1 از 8 — اجازه اورلاندو به باقی می ماند اما بارت پرخاشگری کشیده منجر به 13 در دقیقه پایانی نیمه. هر چند سحر و جادو رفت و در 10-0 اجرا به عرض یک اختیار برای اولین بار پس از چند دقیقه باز بارت یورش برده و پایین طبقه با سه نقطه بازی برای نگه داشتن نیکز در کنترل و تا 54-47 در حاصل کار دو تیم.

با Nikola Vucevic افتتاح 8 از 11 از میدان سحر و جادو رفت و در مقابل 66-65 نیمه راه از طریق سه ماهه سوم. تیم آینده صرف چند دقیقه بازی یدک کش-از-جنگ با سرب تا اورلاندو رفت و در 7-0 اجرا به بالا رفتن 83-76 ورود به چهارم.

هنگامی که سحر و جادو کشیده که منجر به 10, وین الینگتون شگفت انگیزی پدید آمده با سه 3-اشاره گر به احیای جمعیت است. Payton گره خورده است بازی با یکی دیگر از 3-اشاره گر با 5:30 باقی مانده راه اندازی Randle برو جلوتر بلوز کمتر از یک دقیقه بعد.

سحر و جادو تا به حال فرصتی برای مساوی کردن بازی در ثانیه های پایانی اما اوان فورنیر تبدیل توپ پس از قطع.

برای اطلاعات بیشتر در نیکز گوش دادن به آخرین قسمت از “بزرگ اپل سطل” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی