نیکز مربی مایک میلر وزن آن در شبکه’ کنی اتکینسون شلیک

حتی مایک میلر مربی موقت از نیکز باور نمی کنی اتکینسون از کار خواهد شد برای مدت طولانی.

اتکینسون سابق نیکس دستیار مربی (تحت Mike D’Antoni) و هنرمندان خلاق آژانس مشتری که از کار اخراج شده توسط شبکه در شنبه ارقام به میان نامزدها به نیکز ” بعدی سر مربی جدید تیم رئیس جمهور و دیرین کا عامل لئون افزایش یافت.

“من فکر می کنم به عنوان مربیان سراسر لیگ و احتمالا مربیان در همه جا احساس می کنند همان چیزی که زمانی که یک مربی کار خود را از دست می دهد. آنها با عرض پوزش برای دیدن است که” میلر گفت: قبل از نیکز’ 96-84 پیروزی بر پیستون است. “من فکر می کنی برجسته مربی. او شهرت زیادی در لیگ. من مطمئن هستم که مردم تشخیص دهند که و او باید فرصت حرکت رو به جلو است.”

میلر مانند اتکینسون در نظر گرفته شده است یک بسکتبال lifer با ریشه های قوی در توسعه بازیکن. او مربی در دانشگاه و با نیکز’ G-لیگ سهامداران در وستچستر قبل از اضافه شدن به دیوید Fizdale کارکنان این فصل است. او پیشنهاد شد به موقت سر مربی که Fizdale اخراج شد در ماه دسامبر.

“من فکر می کنم آن همه مراکز در اطراف همان چیز است. من فکر می کنم شما در حال کمک به بازیکنان بهتر هستند و شما با دیدن این تیم رشد کند و همه آن نوع از چیزهایی که” میلر گفت. “شما نگاه کنید در اطراف این لیگ من فکر می کنم شما ببینید بسیاری از بچه ها در حال انجام است.”

“هر وضعیت متفاوت است. در طول 82 بازی این تغییرات شما باید مقدار زیادی از تغییرات به مقابله با آن رفتن را از طریق آن. اما من فکر می کنم که نقطه مرکز برای همه…. شما فقط ادامه تلاش برای کمک به بچه ها به صورت جداگانه و چگونه است که می آید با هم دسته جمعی.


دنیس اسمیت جونیور “انجام بهتر” اما همچنان در تصادم پروتکل میلر گفت. گارد نقطه شده است پس از کنار درد و رنج یک تصادم Feb. 27 برابر فیلادلفیا.

“خواهیم دید در روزهای آینده, اما او در حال پیشرفت و به خوبی انجام می دهند” میلر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de