آتلانتا — نیکز شد تا نزدیک به تکمیل خود را در “رانندگی برای پنج” وحدت از 15 نقطه سوراخ در اوایل سه ماهه چهارم به نیروی کاری ،

آنها به رهبری هشت امتیاز در اضافه کاری قبل از سقوط به عنوان Trae جوان بود فقط بیش از حد خوب است. هاوکز مجبور دوم اضافه کاری و outlasted نیکز 140-135 در مزرعه دولتی در عرصه هیجان انگیز.

هاوکز’ All-Star نقطه شروع گارد غیر قابل کنترل بود. او متصلب تا 48 نقاط 35-پا 3s درایو از همه نوع و در هر پرتاب آزاد (16 از 16).

پر شور سه ماهه چهارم باز گشت به وسیلهی توسط جولیوس Randle Mitchell, رابینسون و رخی بولاک رفت و همه برای هیچ. آتلانتا جان کالینز پمپ در 32 امتیاز در دو OT کلاسیک.

نیکز شد و در آستانه اولین پنج بازی برنده خط خط از فصل 2013-14 به عنوان آنها سعی می کنید برای تغییر روایت از دست داده و فصل است.

Randle آمار دو کلاچ پرتاب آزاد با 30 ثانیه به سمت چپ در قوانین و مقررات به کراوات نمره. اما او نمی به اندازه کافی در دو overtimes به عنوان جوان تابیده.

رابینسون درخشان بود در به ثمر رساندن 15 امتیاز (7 از 8 از این میدان) با 11 ریباند سه بلوک و سه دزد.

نیکز شد تا با هشت امتیاز با 1:30 سمت چپ در اول OT اما نمی نمره دوباره در آن پنج دقيقه. Elfrid Payton سفر با 11.6 ثانیه به سمت چپ به شاهین توپ به پایین دو.

جوان سوار به سبد برداشت و ناپاک در Payton. جوان ساخته شده هر دو پرتاب آزاد به نیروی دوم اضافه کاری پس از ناامیدی 3 در زنگ توسط Payton به لبه.

در دوم OT Payton و رابینسون رو روی pick-and-roll به پایان رسید که با مرکز کوبیدن خانه یک پاس به او در لبه. او از دست رفته پرتاب آزاد اما نیکز به حال دو نقطه منجر شود و سپس خورده دوباره.

هاوکز roared به نمره نه مستقیم امتیاز به 136-129 برتری 2:00 در دوم از سمت چپ OT. نیکز آمد دوباره. آتلانتا کوین Huerter نامیده می شد برای یک سفر و نیکز به حال شانس به کراوات اما Payton از دست رفته در یک 3-اشاره گر با 30 ثانیه به سمت چپ.

Knicks
Trae جوان واکنش نشان می دهد بین بابی Portis (l.) و گارد رخی بولاک.AP

با 20 ثانیه به سمت چپ در مقررات Randle ره عبور در داخل و نیکز برگزار شد برای یک شات. Randle سوار سمت راست خط و از دست رفته سخت fallaway دونده با چهار ثانیه به سمت چپ. Trae جوان تلاش در یک بازی برنده در زنگ ضربه زدن هر قسمت از لبه اما نمی قطره به اضافه کاری.

در OT Payton به ثمر رساند اولین امتیاز در رانندگی لیآپ و وین الینگتون به دنبال بزرگ 3-اشاره گر برای یک 121-118 منجر شود. جوان از دست رفته 30 پا 3-اشاره گر.

باید چه بوده است کمرشکن بازی در OT آمد و در یک سرقت توسط Payton ساخته شده است که یک تعادل پشت-بازگشت پاس به بولاک (21 امتیاز) برای لیآپ. آن همه نگاه خوب اما سپس آنها اجازه Hawks پشت در.

نیکز در زمان 15-نقطه سرب در اوایل سه ماهه دوم قبل از آنها متوقف دفاع و بازگشت.

ویرجینیا rookie گارد تیراندازی D’Andre انتخاب شده چهارم در سال 2019 پیش نویس outplayed شماره 3 انتخاب کنید RJ برت outscoring او 19-5.

بازی را دیدم 30-نقطه چرخش در 25 دقیقه از عمل است. نیکز برداشت 15-نقطه منجر 10:32 چپ در سه ماهه دوم قبل از فروپاشی و سقوط 15 با 11 دقیقه برای رفتن به Hawks جوانان جوان و جان کالینز بیش از حد بود به باشد.

آنها غرش دوباره مجبور وقت اضافه کشیده و آن را قابل ملاحظه ای در شب دوم از یک بازگشت به عقب. چهار نفر از پنج پیروزی را در جاده ها می آیند.

در مقررات نیکز قطع آن را به دو امتیاز پس از یک بولاک گوشه 3 ساخته شده آن را 114-112 با 2:40 چپ.

نیکز شروع به پریدن کرد بیش از همه Hawks زود و به عنوان Randle و رابینسون ساخته شده عالی 1-2 پانچ در داخل.

Randle 20 به ثمر رساند نیمه اول با امتیاز. پس از مصرف یک فرمانده سرب نیکز کردم راضی در دفاع و شاهین شتافت دوباره به بازی.

کالینز انجام بیشترین آسیب را در داخل و همه ستاره گارد نقطه استارت جوان گرم تا از 3.

Randle حمله rim با غیر قانونی در نیمه اول. او 8 از 13 از میدان در نیمه و زمان فقط یکی از 3 نقطه ضربه از دست رفته آن است. Randle شده است یخ سرد از 3 اما او در داخل کار شده و پر زرق و برق از اواخر.

در دوره سوم جوان ساخته شده دو showstopping بازی می کند. او کشیده تا در fastbreak 35 سر پا, از سبد و حفر 3. دو اموال او برداشت ارتجاعی و انداخت عمیق عبور برای شکارچی برای آسان لیآپ و 81-71 سرب با 6:21 چپ در سه ماهه سوم.

هنگامی که افشای نیکز’ 6-5 رکورد در 11 بازی گذشته خود را موقت مربی مایک میلر اشاره به دفاع. “ما پوشش بهتر و سپس فردی ما دفاع کردم بهتر و rebounding شده است واقعا خوب است” میلر گفت.

نیست که در Hotlanta در برابر یک باشگاه است که فقط با اضافه دفاعی مرکز Clint کپلا که مجروح شده است. کپلا می پیوندد جوان و امیدوار سپاه که شامل کالینز 20 ساله مخفی مایل به قرمز, 21 ساله را جوان و Huerter و 22 ساله شکارچی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی