آن را غیر ممکن به نظر بحث نیکز’ گزینه های خود را برای دور اول انتخاب کنید در سال جاری پیش نویس به عنوان بازتابی از ناامید کننده کامل فصل اول دنیس اسمیت جونیور را تحمل کرده است با این تیم است.

این پست را Marc برمن هفته گذشته گزارش نیکز’ سراغ کارکنان دستور داده شده است “اولویت بالا” با خود انتظار 2020 قرعه کشی انتخاب یک نقطه به ثمر رساند گارد.

اسمیت به دست آورد و در سال گذشته فیلمهای تجارت Kristaps Porzingis به دالاس متحمل شده است آسیب زده و بی فایده در سال است. نهم-کلی انتخاب ماوریکس در سال 2017 وارد با امید بالا است اما به طور متوسط 5.2 امتیاز و 2.8 کمک بیش از 15.5 دقیقه در ظاهر.

“بدیهی است که من می خواهم را به نفع خود بازی ها فقط در ادامه به بهبود و تبدیل شدن به یک نسخه بهتر از خودم و همچنان به عنوان یک هم تیمی” اسمیت گفت: “وقتی پرسیده شد که در مورد نیکز’ نهایی از 27 بازی. “من اهداف شخصی است که من را در ذهن داشته باشند. بدیهی است که من نه میخوام به اشتراک گذاری آنها را, اما من باید اهداف شخصی و من اعتقاد دارم که من می تواند رسیدن به اونا با این آخرین بازی است.”

Dennis Smith Jr.
دنیس اسمیت جونیورNBAE via Getty Images

Elfrid Payton آغاز شده ترین بازی ها (27) و همچنین بهترین نیکز’ گارد نقطه سه گانه (9.7 امتیاز و 6.9 پاس گل در هر بازی) اما او فقط با 1 میلیون دلار تضمین شده است در $8 میلیون معامله برای فصل آینده است.

فرانک Ntilikina انتخاب یک انتخاب پیش از اسمیت توسط نیکز در سال 2017 ساخته شده است 25 شروع می شود. 22-در سال اسمیت را آغاز کرده است فقط دو بار در 30 ظواهر است.

“همه چیز اتفاق می افتد, آن را فقط مانند زندگی وجود دارد چیزهایی که اتفاق می افتد وجود دارد و نشیب است اما شما باید آن را همه در گام” اسمیت گفت. “شما نمی توانید اجازه دهید آن را شکستن به شما برای اطمینان حاصل کنید. راه من نگاه در این است که من به این لیگ با یک چشم انداز که من میخوام و من می دانم که چه اهداف من بودند.

“من نمی توانم اجازه دهید که متزلزل شود با هر چیزی که اتفاق می افتد. اگر این چیزی است که من باید از طریق رفتن برای رسیدن به جایی که من هستم رفتن من عاشق مقابله با آن است.”


Payton (درد سمت راست مچ پا) و وین الینگتون (تیره و تار راست مچ پا) مشکوک هستند برای چهار بازی خانگی در برابر پیسرز.

اگر خواسته یا آسیب جدی در نظر گرفته موقت مربی مایک میلر گفت: “من فکر نمی کنم. Wayne نوع بهینه سازی خود را [جمعه]. احتیاطی. و Elfrid بود فقط کمی درد امروز است. اما من فکر می کنم آن را فقط به مطمئن شوید که آن را تبدیل به هر چیزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de