نیکز به نام اسپایک لی انتقاد از تیم و جیمز دولان “خنده دار” پس از Lee زمان مسئله چگونه Madison Square Garden امنیتی او را تحت درمان قبل از بازی شنبه شب. لی گفت: در ESPN “را” او بودن “مورد آزار و اذیت توسط جیمز دولان.”

“ایده این است که اسپایک لی است که قربانی چرا که ما بارها و بارها از او خواسته به ما استفاده کنید کارمند ورودی و به جای استفاده از یک سرور اختصاصی VIP ورودی — استفاده شده است که توسط هر مشهور که وارد باغ — خنده دار است,” نیکز در بیانیه ای گفت.

“این ناامید کننده است که سنبله خواهد ایجاد این غلط جنجال به تداوم درام. او به انجمن خوش آمدید بیا به باغ در هر زمان از طریق VIP و یا به طور کلی ورودی; نه فقط از طریق ما کارمند ورودی است که آنچه او و جیم به توافق [دوشنبه] شب زمانی که آنها دست تکان داد.”

لی و هرگاه صحبت در حاصل کار دو تیم در روز دوشنبه نیکز برنده بیش از این موشک اولین بازی از لئون رز دوران به عنوان تیم رئیس جمهور. نیکز توییتی, دو عکس همراه با بیانیه خود را. یک عکس گنجانده شده دولان و لی تکان دادن دست و دیگری یک عکس از ورودی باغ در 8 پن پلازا که می گوید: “ورود برای کارکنان رسانه ها و کاربران معلول تنها.”

لی 62 ساله برنده اسکار و نیکز superfan گفت: نیکز’ توضیح که لی سعی کردم به استفاده از اشتباه ورودی شنبه بود “باغ چرخش است.” لی می گوید که او با استفاده از همان کارمند ورودی در خیابان 33 از او یک فصل-بلیط دارنده نزدیک به 30 سال پیش است.

ظاهر دوشنبه شب از یک درگیری بین لی و باغ های امنیتی که در آن لی ناراحت شد چرا که “هیچ کس گفت:” او در مورد هر تغییر در ورودی سیاست. او گفت: امنیت “شما می خواهید برای دستگیری من مثل چارلز الکی؟” Oakley پرتاب شد از باغ و بازداشت شده در فوریه. 2017 پس از حادثه با گاز خردل امنیتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im