نیکز علاقه ای به نگه داشتن موریس Harkless در حال رشد است

قسمت 7 از یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک نیکز:

نیکز علاقه در حفظ موریس Harkless برای فصل آینده رشد پس از آنها به دست آمده او در مارکوس موریس مقابله با کلیپرز در فوریه. 6 با توجه به NBA منابع.

نوشته اصلی Harkless بود فقط یک انقضای قرارداد به تجارت-مهلت قرارداد کار.

پس از مشاهده چگونه به شدت 6-پا-7 کوچک رو به جلو بازی هنوز هم دفاع و چگونه واقعا ملکه محصول و سابق سنت جان ستاره می خواستم به یک چیز قشنگ و تیم مدیران باز کردن ذهن خود را.

جدید نیکز جمهور لئون رز می خواستم به بررسی 26 ساله از نزدیک در سراسر گذشته در 16 بازی به عنوان او وارد آژانس رایگان.

که استماع, به احتمال زیاد خواهد شد برش های کوتاه با فصل نامحدود تعلیق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این یک فرصت برای او به نمایش گذاشتن به نیکز و برای دیدن اگر او می خواست می شود در اینجا” یکی NBA منبع گفت: پست. “او همیشه می خواست می شود یک چیز قشنگ.”

Maurice Harkless
موریس HarklessNBAE via Getty Images

در 12 بازی (هشت شروع می شود), Harkless به طور متوسط 6.8 امتیاز تیراندازی 45.5 درصد (فقط 28 درصد از 3 نقطه محدوده). ارزش خود را هرگز اندازه گیری شده توسط اعداد به ثمر رساند و قطعا آن نبود در لس آنجلس.

Harkless’ تنهاست فصل به عنوان یک گیر بود به سختی ناامید کننده است. او شروع به 38 از 50 بازی برای نیروگاه کلیپ.

“او درک نقش خود — عمدتا برای محافظت از یکی از تیم های دیگر بهترین محیط بازیکنان و مقدار کمی Kawhi [لئونارد] و پل [جورج] برای بخش هایی از بازی” یک کنفرانس غرب پرسنل مرد گفت. “او یک مدافع عالی — به ویژه هنگامی که امنیت علیه سپاه پاسداران و کوچکتر بال. در پورتلند و در L. A., او در بازی با توپ-غالب ستاره بنابراین او اغلب جمع شده در گوشه ای. اما زمانی که او کاهش, او می تواند موثر شدن به سبد خرید.”

Harkless’ سنگین چهار سال 40 میلیون دلار قرارداد در مورد به پایان رسید. NBA منابع بر این باورند Harkless را به بیش از حداقل او را به دلیل دفاع همه کاره. در یک 115-106 نیکز از دست دادن در فیلادلفیا در فوریه. 27, Harkless به خاک سپرده پنج مستقیم 3-اشاره گرها در سه ماهه سوم.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“او تنها دارایی در پایان دفاعی او واقعا یک گلزن یک so-so تیرانداز نیست دوباره بجای اول برگشتن در موقعیت” شرقی همایش طلایه دار گفت. “اما سهم او به ندرت نشان می دهد تا در boxscore.”

حتی اگر Harkless نمی بازگشت موریس تجارت برنده شد برای نیکس است.

اگر فصل لغو شد, از آن خواهد شد یک اشتباه برای کلیپرز. یک سال 2020 در دور اول انتخاب شده اند می تواند ضبط برای 12 بازی از موریس.

شماره 1 گزینه را به عنوان یک چیز قشنگ موریس بود تنظیم به یک نقش جدید در لس آنجلس. شروع هر بازی موریس شات فقط 28.3 از 3 نقطه زمین — یا 16 امتیاز زیر را نیکز در صد. کلیپرز شد 8-4 با موریس.

“من فکر می کنم وجود دارد قابل تنظیم در رفتن از یک وضعیت که در آن او تا به حال توپ در دست خود را به مقدار زیادی با مقدار زیادی از شانس برای پیدا کردن ریتم خود را به یکی که در آن او را به ناچار باید کمتر فرصت” کنفرانس غرب پرسنل مرد گفت. “او متناسب با این گروه است. اما این تنظیم زمان طول می کشد و آن را متاسفانه قطع شده.”

Moe Harkless

موقعیت: منتظر کوچک
ارتفاع: 6-7
سن: 26
2019-20 آمار: 6.8 امتیاز 3.3 پرتاب ریباند. 1.7 کمک در 12 بازی
قرارداد وضعیت: در پایان چهار سال 40 میلیون دلار پیمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im