نیکز علاقه مند در d’angelo راسل به عنوان NBA تجارت عیادت

با پنج NBA تجارت مهلت بلندی نیکز در حال بنا به گزارش ها چشم دوخته اند d’angelo راسل.

به گزارش نیویورک تایمز اواخر یکشنبه شب که رزمندگان در حال “گوش دادن به رزین” برای راسل که به طلایی دولتی فقط در تابستان گذشته در یک علامت-و-تجارت است که فرستاده کوین دورنت به شبکه. نیکز یکی از این تیم ها تبادل تجاری بالقوه بسته با توجه به ورزشی است.

معلوم نیست تا چه حد در طول مذاکرات رفته اند اما SNY گزارش شده است که رو به جلو بابی Portis و گارد نقطه فرانک Ntilikina ذکر شد در مکالمات. این می تواند یک زمان فعال برای نیکس ” نقطه-گارد معضل به عنوان پست گزارش روز شنبه که سحر و جادو و تیمبرولوز علاقه مند بودند دنیس اسمیت جونیور

راسل لیکرز’ شماره 2 انتخاب در سال 2015 به امضا رسید و چهار سال و حداکثر قرارداد با گلدن استیت در ماه جولای. جدول زمانی برای رزمندگان را به یک معامله است که کمی تیره است. آنها با انگیزه هستند اما با میل به کاهش خود را لوکس-کلاه استرس آنها به عنوان نگاه به بازسازی یک تیم در اطراف Steph, کاری, کلی تامپسون و Draymond سبز.

با تامپسون (پاره ACL) از کل این فصل و کاری (شکسته دست) بیشتر از آن 11-39 رزمندگان در فاصله سال قبل از آنها امیدی به بازگشت به NBA مشاجره. 23-در سال راسل بود که همه ستاره فصل گذشته به طور متوسط است 23.8 امتیاز و 6.3 کمک این فصل در 32 بازی.

طلایی دولت می تواند انتخاب کردن برای نگهداری به او تا این آینده offseason که می تواند اجازه می دهد بیشتر ارائه می دهد به رول بدون محدودیت از یک کلاه. آنها همچنین قادر خواهید بود برای دیدن جایی که آنها در دور اول پیش نویس انتخاب زمین. بالا-3 انتخاب زوج با راسل می تواند بی درنگ بازگشت بهتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر