نیکز کیسه مراسلات پستی: سرزنش نیست از دست دادن در تریتون تسهیلات

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: نیکز.

چرا نمی توانید نیکز ساخت برتر آموزش امکانات شبکه این است که اگر آنچه در آن طول می کشد برای جذب استعدادهای برتر? — Jean

نیکس تمرین ستاد در یک شرکت پارک در تریتون فقط تحت یک نوسازی عمده ای در تابستان گذشته. محل نه “برتر” امکانات شبکه است اشکال. رفت و آمد به تریتون است که 40 دقیقه به باغ بدون ترافیک بیش از یک ساعت با. کوین دورانت ادعا کرد یک عامل تنزیل نیکز و امضای قرارداد با شبکه. تسهیلات خود را مشرف به بندر نیویورک در بروکلین که در آن تمام بازیکنان زندگی می کنند.

سابق نیکس مربی دیوید Fizdale گفت: خواص او هم فکر رفت و آمد در روز بازی بود و نه ایده آل برای بازیکنان خود را. بسیاری از آنها را به زندگی در سفید دشت منطقه است. جدید نوسازی است با شکوه. کشت غول ویندوز نصب شد به فراگیر عمل دادگاه ها اجازه می دهد نور طبیعی پور در. یک بازیکن آرایشگاه معرفی شد و سرآشپزها آورده بودند از تائو گروه — که جیمز دولان صاحب — برای تغذیه بیشتر کرایه. جدید لابی دارای یک باغ مانند سقف. من باور نمی کنم تریتون ناشی از رفت و آمد هفت راست دست دادن فصل است.

Knicks' Tarrytown training facility
نیکز’ تریتون مرکز آموزش در سال 2019n. y. پست: چارلز Wenzelberg

چرا نمی نیکز را RJ بارت به عنوان کوچک به جلو ؟ او نمی پاسداری از 2 نگهبانان بسیار خوب (دیدن Bradley Beal بازی). من احساس می کنم او می تواند گارد لیگ کوچک جلو خیلی بهتر است. — پاتریک جوزف Grondin

Bradley Beal مشعل هر چیز قشنگ و اما در بخش دوم به آخرین بازی قبل از خاموش کردن در واشنگتن در مارس 10, بارت و کل پنج شروع کردم و کشیده پس از چهار دقیقه هنگامی که جادوگران فرار کردن به یک 18-4 منجر شود. برت وارد 30.4 دقیقه در هر بازی — یک مسافت برای یک تازه کار — تا حدودی به دلیل اعتماد مربیان به حال برای او در پایان دفاعی. او دارای یک موتور بر خلاف 2018 قرعه کشی انتخاب کوین ناکس.

بهترین چیز در مورد برت هم این است که تطبیق پذیری است. بارت در اصل می تواند بازی همه جا — شاید یک بازیکن که در نهایت در نخست خود را می توانید دفاع 1-طریق-4.

او خواهید بود خوب ادبانه در گارد تیراندازی با نمره نقطه گارد — نیکز’ بزرگترین نیاز دارید. در جلو اگر نیکز رفتن smallball بارت می توانید انجام دهید که بیش از حد. به علاوه بارت می تواند ثانویه توپ هندلر اگر شما می خواهید به بازی واقعی است. وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای استفاده از او را — که باعث می شود تا برای خود ضعیف محیط عکسبرداری است.

خواهد نیکز سعی کنید Melo دوباره??? — Charlee Kessee

اگر رئیس جمهور سابق استیو میلز شد و هنوز هم در حال اجرا نشان می دهد وجود دارد خواهد بود یک فرصت است. میلز پناه بیمار را بیش از چگونه همه چیز به پایان رسید با کارملو آنتونی خواستار تجارت با یک تیم wish list — راکت. نیکز در نهایت آنتونی که تا به حال هیچ-تجارت بند به قبول تندر. اگر او تا به حال nixed شهر اوکلاهما آنها امیدوار آنتونی را تایید پورتلند.

جالب اینجاست که رز شهرستان شد جایی که آنتونی مطرح است. آنتونی بستری من در نیکز’ سفر به پورتلند او احساس اضافی و گزاف گویی از نزدیک به سال از NBA خرد کردن. آنتونی بازی 50 بازی در این فصل به طور متوسط 15.3 امتیاز 6.3 ریباند و جامد بود 37.1 درصد از 3.

آنتونی یکی از لئون رز مورد علاقه مشتریان و جدید نیکز رئیس جمهور سعی کردم به او را در نیکز’ آموزش-اردوگاه فهرستی از سپتامبر گذشته. میلز هرگز مطمئن آنتونی را قبول نظارت ، رز فکر می کند جهان از آنتونی. او معتقد است که او می تواند با برنده می شود و در نقش یک مدل برای این جوان چشم انداز مانند برت. Fizdale نظر به تازگی او فکر می کند نیکز نیاز به یک شروع کشش 4 (خارج-عکسبرداری با قدرت رو به جلو).

با کاهش انتظارات Brooklyn محصول که به نوبه خود 36 در ماه مه خواهد عشق به پایان کار خود را در نیویورک. به نظر می رسد یک مسابقه ساخته شده در NBA بهشت است. اتاق استثنا در (حدود 5 میلیون) به نظر می رسد عادلانه است.

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

چه holdup در آوردن کنی Wooten تا نیکز او مطمئن به نظر می رسد مانند او می تواند کمک کند!!! — جورج Shakelton

اگر NBA شد به راه اندازی مجدد یک کوتاه 5-به-7 بازی فصل به طور منظم در اوایل ماه ژوئیه Wooten را جراحی تعمیر کلی خواهد بود شفا و rookie 6-پا-8 شات-مسدود کردن به جلو می تواند خود را در NBA اولین.

در حالی که بازی برای Westchester نیکز در فوریه. 19, Wooten رنج می برد پایان فصل پاره شده رباط در سمت چپ خود را شست. او تا به حال عمل جراحی در فوریه. 23 و بود که باید برای فصل بدون همیشه تک NBA دقیقه پس از امضای قرارداد دو طرفه قرارداد در ژانویه. 13.

اگر شما به یاد بیاورید که undrafted دفاع فکر آکروبات از اورگان به خوبی در لاس وگاس تابستان لیگ صدمه دیده بود در طول نیکز اردوگاه های آموزشی و امضا به Westchester G-تیم لیگ با هیچ NBA قرارداد.

Wooten به طور متوسط 3.6 بلوک با Westchester, باعث Mitchell رابینسون می گویند Wooten می توانید پرش بالاتر از او. پس از آنها به Wooten دو طرفه قرارداد و لغو Fizdale را پسر ایوان Raab, نیکز مدیران احساس او هنوز هم بهتر خدمت حد عالی رساندن خود به بازی تهاجمی در G-League. یکی از رفتار اگر به طور منظم فصل ری استارت می تواند مشاهده Wooten و همکار rookie دوم طفیلی Ignas Brazdeikis دریافت دقیقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im