نیکز کیسه مراسلات پستی: گارد نقطه باقی می ماند یک مسئله فشار

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: نیکز.

من کنجکاو برای دریافت خود را بر روی اصرار که نیکز نیاز به یک نقطه بزرگ گارد. اگر ما نگاهی به تمام تیم که موفق به کسب قهرمانی به تازگی گارد نقطه بازی از موقعیت های دیگر (Draymond سبز با رزمندگان LeBron با Cavs). نباید نیکز تمرکز بر روی تهیه پیش نویس بهترین بازیکن در دسترس است ؟ — کوین V.

نیکز نیاز به یک بازیساز/3-نقطه تیرانداز از آن موقعیت است. این را شماره 1 نیاز دارید. تمام تیم های برتر فوق العاده نقطه سپاه پاسداران است. نگاهی سلتیکز پس از آنها اضافه شده Kemba واکر. کمک به دستگاه LeBron James نقش گارد نقطه بدون توجه به آنچه لیکرز تعیین او.

این کمک خواهد کرد RJ بارت و کوین ناکس فوق العاده است. من می خواهم برای دیدن ناکس بازی با خلاق و راه اندازی ، سابق نیکس مربی دیوید Fizdale قرار داده و آن را کاملا: Elfrid Payton, فرانک Ntilikina و دنیس اسمیت جونیور باید ویژگی های مثبت اما همه آنها در حد متوسط 3-نقطه اکشن. Payton تا به حال برخی از سنگهای قیمتی به خصوص دفاعی سریع خود را با دست اما عدم توانایی خود را به ساقه 3 (20.3 درصد) است devastatingly بد است. او یک پشتیبان در مناسب تیم است.

2020 پیش نویس خوبی نیست اما وجود دارد, مجموعهای جالب از نگهبانان نقطه در قرعه کشی. LaMelo توپ, Tyrese Haliburton یا کول آنتونی خواهد نگاه خوب در نارنجی و آبی. من هم دوست دارم کنتاکی را Tyrese Maxey به عنوان یک گلزن هر چند برخی از پیشاهنگان تعجب می کنم اگر او را قادر به اندازه کافی به عنوان یک بازیساز NBA گارد نقطه.

LaMelo Ball
LaMelo توپگتی ایماژ

با توجه به نیکز نیست خوب تیراندازی تیم و این لیگ تبدیل به یک تیراندازی-نقطه-گارد نوع از لیگ, چرا خود را به بهترین تیرانداز و احتمالا بهترین آنها توپ هندلر (Allonzo Trier) نه بازی ؟ آیا قبل از مدیریت تماس عکس از او نادیده گرفته شده است ؟ — تاد

کوشا در حال سقوط کردن نقشه به طور کامل در ماه نوامبر شد یکی از شگفتی های این فصل است. من گزارش پس از فصل گذشته که کوشا را هم تیمی نمی لذت بردن از بازی با او را به دلیل خودخواهی. سریع به جلو به اردوگاه های آموزشی در ماه سپتامبر: Fizdale گفت کوشا هدف او در فصل دوم بود جاي خود را به “IsoZo” نام مستعار. و Fizdale شوکه هر کس با شروع Barrett-کوشا backcourt در شب افتتاحیه در سن آنتونیو.

کوشا را uncaring دفاع از موضوع بود. نیکز مواجه تیراندازی گارد تقاضا — و کوشا است کوچکتر که در آن موقعیت. در برخی از نقطه, GM اسکات پری نمی راستا کوشا به عنوان بخشی از آینده است. این خیره کننده سقوط از فضل با توجه به برنج هیجان زده شد در فصل گذشته در مورد تریر افزایش از یک undrafted rookie دو طرفه قرارداد برای دو سال $6.8 میلیون معامله.

توسط Kevin ناکس تلاش زیرا او به سادگی بیش از حد جوان به کار گرفته می شود جایی که او در پیش نویس و یا او فقط نه که خوب است ؟ حداقل او به نظر می رسد بیش از حد منفعل در دادگاه برای همیشه NBA ستاره است که سن چیزی. من تمایلی به این می گویند اما می نیکز در نهایت label او یک مجسمه و فقط حرکت? — Bobby B

من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد چیزی وجود دارد – و این نه به دلیل کنتاکی مربی جان Calipari را بیهوده گویی این هفته است. ناکس به نظر می رسد به یک اعتماد به نفس مسئله بیش از هر چیز پس از نشان دادن برق به ثمر رساند به عنوان یک تازه کار. امضای مارکوس موریس ممکن است نتیجه معکوس برای نیکس در دراز مدت است. آن ناودان ناکس بازگشت به نیمکت و او نمی تواند پیدا کردن موجو خود را.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

در اینجا یک آمار برای شما: نزدیک شدن به پایان سال دوم کمپین ناکس هنوز است 23-جوانترین بازیکن در NBA. ناکس پتانسیل به یک جامد 3-نقطه تیرانداز و تخفیف فاحش دهنده پس از او مسن تر و قوی تر و دوباره که پهلوانان. او هرگز یک مستند مدافع: او نمی باید قوی دفاعی غرایز و موتور خود را از یک موضوع است. اما نیکز مربیان فکر می کردم او نشان داد که بهبود در آن پایان و او شروع به بلوک عکس. او همچنین با میشل رابینسون. احتمال از دست رفتن گذشته 16 بازی لطمه می زند و ناکس بیش از هر چیز قشنگ.

آنچه که احتمال مایک میلر حفظ سر خود را مربیگری و اگر او جایگزین شده است چه هستند شانس او را حفظ دستیار مربی با تیم ؟ — مایکل
خواهد لئون رز به علامت جکسون شانس ؟ والتر Blackman

اگر استیو میلز هنوز تیم رئیس جمهور وجود دارد یک شانس میلر بودن حفظ برای یک فصل دیگر. او تحت تاثیر بازی خود را طرح و ساختار مشخص به دفاع. آن چه نیکز در زمان مورد نیاز پس از Fizdale را تغییر هوی و هوس.

اما رئیس جمهور جدید Leon رز می خواهید برای ایجاد یک چلپ چلوپ کردن و استخدام خیمه با مشخصات بالاتر. Tom Thibodeau, Jeff Van Gundy, Mark Jackson کنی اتکینسون و Jason Kidd همه نامزدهای زنده اگر Calipari نمی خواهید آن را. نگه داشتن میلر قطعی است امکان به هر دو مربی G-تیم لیگ دوباره و یا اقامت در کارکنان است. میلر بود 17-27 (.386) اما این تیم بهبود یافته در زیر او.

که نمایندگی رایگان خواهد نیکز سعی کنید به علامت ؟ — اسکات McGrew

با کاهش درآمد به دلیل تعلیق از NBA فصل نیکز گسترده کلاه فضا می تواند کوچک. اما رایگان آژانس 2020 به پرتاب پول در حداکثر بازیکن. آنتونی دیویس بدون شک دوباره ثبت نام با لیکرز. امید است او نشانه های 1 و-1 معامله است و در بازار دوباره در 2021. ریگ رپتورز نقطه گارد فرد VanVleet و حتی Goran Dragic جالب رایگان-عامل نامزدهای اما اگر نیکز پیش نویس یک نقطه گارد.

گل رز با مشتری خود ارتباط آورده شده است و در نهایت اضافه کردن یک سوپراستار و او را به فکر استفاده از کلاه فضایی در تجارت برای یک بازیکن خط. پیری اما هنوز سازنده کریس پل گارد نقطه مورد علاقه خود را مشتری سابق بوده است در رادار خود را. که حرکت خود را 2021 رایگان آژانس و هنوز هم وجود دارد یک هدف نگه داشتن انعطاف پذیر برای سال آینده را پیروز کلاس رهبری یونانی دمدمی مزاجی, Giannis Antetokounmpo.

نیکز’ خریدهای نیز بستگی دارد و آنها را حفظ کنند تا جلو. شروع مرکز تاج گیبسون می تواند بازگشت. بابی Portis به احتمال زیاد نمی خواهد. نیکز نیاز بیشتر در خارج از تیراندازی از backcourt و پادشاهان “بوگدان Bogdanovic و شبکه’ Joe Harris وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de