نیکز کیسه مراسلات پستی: سوپراستار امکانات بی پایان تحت لئون رز

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: نیکز.

چگونه می توانید لئون رز آنچه استیو میلز و دیگران قبل از او نمی تواند انجام دهد ؟ هیچ نخبگان بازیکنان می خواهند برای آمدن به نیویورک. آنچه می تواند او را درک اطراف نیکز ؟ — تامی Smalls

گل رز را انتخاب کرده است به صحبت کردن با رسانه ها است که ناامید کننده است. اما در نامه آنلاین برای طرفداران که رسما استخدام رز صحبت در مورد روابط با بازیکنان ستاره او شکل گرفته به عنوان یک عامل. که چه نیکز به ارمغان آورد و او را در به انجام: زمین یک ستاره است. میلز نمی تواند تنها تجارت یک دور در Kristaps Porzingis.

“در زندگی حرفه ای من به عنوان یک عامل من تجربه پیچیدگیهای لیگ, بازیکن, استخدام و مهمتر از همه چگونه به منظور توسعه روابط و وحدت و انسجام تیم” رز نوشت. “برای موفق شدن در NBA, شما نیاز به بهترین استعداد خستگی ناپذیر اخلاق کار برنده فرهنگ و تعهد به توسعه هر دو فرد و گروه. من می دانم که توانایی ایجاد جامد مولد روابط است چه متصل می شود که همه با هم.”

اما این offseason خود روابط ممکن است تنها خالص پیری کارملو آنتونی سابق مشتری. جوئل Embiid یکی دیگر از مشتری سابق و گزارش باید گفت که 76ers در نهایت ممکن است به مقابله او را در این تابستان. گارد نقطه کریس پل باید یک هدف بیش از حد او است که احتمالا رز مورد علاقه مشتری سابق. رز همچنین repped خورشید گارد Devin بوکر. داناون Mitchell, گزارش تمایلی به پچ کردن تفاوت با جاز هم تیمی رودی Gobert بیش از رفتار او قبل از اینکه تشخیص داده COVID-19 همچنین یک آژانس هنرمندان خلاق مشتری.

Joel Embiid; Leon Rose; Donovan Mitchell Knicks NBA 2020 offseason
جوئل Embiid; Leon رز; داناون MitchellAP کوری Sipkin, گتی

می تواند ما را در آوردن کنی اتکینسون در نیکز سر مربی ؟ او پیشینه بهبود بازیکنان جوان. — Jean

طولانی جزیره محصول و سابق نیکس دستیار تحت Mike D’Antoni هدایت شبکه به پلی آف فصل گذشته. با این حال منتقدان بر این باورند که او تبدیل به یکی از underrated ترین مربیان در NBA به میان مبالغه که با 42-40 دستاورد است. اتکینسون اخراج شد در مارس 7 با 118-190 رکورد کلی.

NBA منابع بر این باورند اتکینسون به راحتی دریافت خواهد شد دیگر سر کار. اما من نمی توصیه او برای نیکس — حتی اگر آن را یک داستان فوق العاده.

به گفته یکی از NBA مربیگری منبع اتکینسون مدیریت بازی در فینال پنج دقیقه نشده بود نمونه. همیشه به عنوان یک توسعه دهنده از استعداد جوان اتکینسون نبود مشتاق به اندازه کافی X و O را در تنظیمات midstream. همان منبع گفت: Kyrie Irving درمان نیست اتکینسون با نزدیک به اندازه کافی احترام.

در این مورد می توان اتکینسون بهتر است مناسب برای یک جوان بازسازی نیکز فهرستی از, می گویند, Tom Thibodeau, Jeff Van Gundy یا علامت جکسون خواهد بود. اما رز احتمالا بدون چربی نسبت به یک با تجربه تر برنده — اگر جان Calipari نمی خواهند این کار است.

من با چیز قشنگ و نا امیدی با [ژولیوس] Randle توپ انحصار است. در برانکس ما آن را به نام خمیدگی توپ. متاسفم برای گفتن نیکز در حال رفتن هیچ جا با او است. بنابراین به او اجازه دهید در حال حاضر و RJ Barrett رشد خواهد کرد و یا حداقل ما پیدا کردن آنچه که ما داشته باشد. آیا شما موافق هستید ؟ — بیلی Carr

با وجود ارتباط خود را با Randle یک کا مشتری رز است که قطعا باز به هم برخورد Randle یا اجرای قرارداد خود را گزینه برای 2021-22 فصل هر چند که در مورد او هنوز هم می کنند 4 میلیون دلار در حقوق و دستمزد کلاه. منجر به Feb. 6 تجارت مهلت نیکز مایل بودند به حرکت Randle و تا به حال مذاکرات با شارلوت.

Randle سنتی اعداد خوب بود با نیکز اما این افت را در 3 نقطه تیراندازی درصد (34.4 به 27.7) بود و هشدار دهنده. که بازیکنان مانند برت نا امید شده بودند با Randle بیش از دریبل که من هفته گذشته گزارش می افزاید: به نگران باشید. نیواورلئان منبع گفت Randle بود “سیاه چاله” با پلیکان در 2018-19. Randle شده است در از دست دادن تیم در تمام شش از فصل از جمله نانامی به بازی با لیکرز پلیکان و نیکز.

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

نیکز باید به اتمام هارون Nesmith از Vanderbilt. او یک نقطه گارد اما او می تواند شلیک جهنم از آن از 3 نقطه محدوده. — جیمز اسپنسر

نیکز به شدت می خواهید خود را برای بهبود محیط عکسبرداری و یک نمره نقطه گارد و استادانه-تیراندازی 2 نگهبان در حال پیش نویس اولویت های.

Nesmith 6-پا-6 دوم swingman است فوق العاده خارج تیرانداز اما در پیش نویس خود را در محدوده مناسب ممکن نیکز. اگر نیکز انتخاب در شماره 6-8 محدوده آن ممکن است برسد. و Nesmith احتمالا نمی خواهد سقوط به شماره 27. ESPN پیش نویس گورو Fran Fraschilla معتقد است Nesmith که قرعه کشی شانس در زمان ضربه با پایان فصل جراحت پا در ژانویه خواهد رفت بین 10 و 20.

نیکز باید دارایی به تجارت از شماره 27 اگر آنها احساس خوبی در مورد یک بازیکن هر چند Nesmith 20 شناخته نشده است برای دفاع است و به طور متوسط NBA ورزشکار. او به طور متوسط 23.2 امتیاز و شات 52.2 درصد از 3 نقطه در محدوده 14 بازی فصل گذشته.

“او یک تیرانداز حرفه ای در حال حاضر” Fraschilla می گوید. “او بزرگ محدوده انتشار سریع و دقت بالا. او را در برخی مناطق محدود است اما قطعی NBA مهارت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im