نیکز’ midseason نمرات: همه چیز در حال رفتن به خشن در نیمه دوم

اگر این نیست بدترین فهرستی در NBA پس از مارکوس موریس تخلیه کردن آن را بسیار نزدیک به آن است.

جالب اینجاست که این رنگارنگ نیکز مجموعه طرح اصلی C پس از امید کوین دورانت, Kyrie Irving و Kawhi Leonard رفت.

توسط شانس موریس کاهش یافت و به دامان خود هنگامی که از Reggie بولاک موفق جسمی و کلاه در فضای باز. در حال حاضر موریس رفته است و نیکز’ post-All-Star-شکستن پیش آگهی تمام عیار مخزن جشنواره اگر ورودی جمهور لئون رز به نام به زودی.

در 17-38 سالانه All-Star شکستن گزارش کارت را شامل نمی شود یک بازیکن به دست آورده است که به همان اندازه به عنوان یک B-منفی. به عنوان وسوسه انگیز آن را به عنوان شما نمی خواهد پیدا کردن یک “F” از آنجا که هیچ بازیکن که ساخته NBA شکست.

نیکز به احتمال زیاد خواهد از پلی آف هفتم مستقیم فصل — تساوی خود را حق رای دادن رکورد حذفی-خشکسالی بیهودگی است. برای یک سال دیگر آن را بخوانید و گریه.

Elfrid Payton: C+

نقطه شروع گارد بافته شده است مناسب فصل — یک تعداد انگشت شماری از بازی فوق العاده با دزد نفوذ و بازیسازی. نیکز شده اند بهتر است پس از بازگشت او از 17 بازی غیبت به دلیل همسترینگ فشار است. اما محیط تیراندازی یک موضوع مهم (23.7 درصد) و او را مناسب تر به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.

Dennis Smith Jr: D-

خود رگرسيون شده است یکی از ناامید کننده ترین بخش های این فصل است. او در سمت چپ این تیم در اواخر اکتبر به مدت دو هفته بعد از من گذشت و هرگز قادر به دریافت موجو خود را کار می کند. گردش یک هنوز-زهوار در رفته 3-نقطه شات (29.2 درصد) و زیر متوسط دفاع ساخته شده است برای وخیم فصل به صورت عمده دارایی در Kristaps Porzingis تجارت است.

rj barrett knicks mideason grades
RJ Barrettرابرت Sabo

RJ Barrett: C+

وجود دارد به اندازه کافی استعداد غرایز شدن به سبد خرید و moxie در سن 19 به حکومت نه از پتانسیل همه ستاره توانایی. اما او باید برای بهبود در 3 نقطه شات و رایگان-پرتاب تیر اندازی (31.8 درصد و 61 درصد بود). نیکز’ شماره 3 انتخاب زندگی نه به پیش نویس خود را و موقعیت.

Damyean Tauk: C+

خود 2017-دور دوم انتخاب و طولانی ترین-بازیکن شاغل (با فرانک Ntilikina) آغاز شده به آرامی از دست رفته پیش فصل بازی زیر شانه جراحی است. به آرامی اما مطمئنا او در زمین و ارائه انرژی دفاع و گاه به گاه 3-نقطه تیراندازی. اما او به بیشتر سازگار از 3 خود را به صورت عدم ballhandling مهارت برای یک گارد. آن را بیش از حد بد هوستون محصول نمی تواند کار بر روی آن در تابستان است.

بابی Portis: D+

نیکز بسیار پرداخت و سابق گاو خارج-تیراندازی مرد بزرگ در $15 میلیون. او تا به حال چند لحظات بزرگ اما در نهایت نبوده است سازگار به اندازه کافی در هر دو پایان. به عنوان یک توپ-چوب پنبه و متوسط رهگذر خود 3-نقطه تیراندازی باید بهتر از 34 درصد است. Portis نخواهد بود.

وین الینگتون: C-

به کارگر ماهر 3-نقطه متخصص رفت و برای پول (8 میلیون دلار) و نیکز به او مقدار زیادی از آن را — به ساقه 34 درصد از 3. اما او یک رهبر قوی نشان دادن بازیکنان جوان چگونه برای قرار دادن در وقت اضافی کار بر روی مهارت خود را. در نظر گرفته شده پذیرش خریداری.

فرانک Ntilikina: D+

مدیریت تصمیم گرفتند به سال چهارم خود را rookie قرارداد اما او نشان داده شده است تنها حاشیه ای بهبود به عنوان یک تیرانداز و هنوز هم نمی تواند نفوذ به طور مداوم. درصد هنوز بی پایان — 38.4 درصد تیراندازی 30.2 درصد از 3. هنوز هم فقط یک متخصص دفاعی است.

تاج گیبسون: C+

برگزار شد پایین شروع مرکز کار و انجام ستودنی در یک ناهار-سطل نقش رهبری و مربی برای Mitchell رابینسون.

کوین ناکس: D-

برابر اسمیت جونیور نظر خود را نگران کننده backslide پس از یک وعده rookie سال است. نه دیوید Fizdale و نه مایک میلر داده اند شروع به خود را تا سال 2018 قرعه کشی انتخاب و اعتماد به نفس خود را است. خود را به ثمر رساند متوسط 6.8 امتیاز یک تقلید مسخره امیز به عنوان او گاهی اوقات از بین می رود بدون دست زدن به توپ. خود را جزئی سربازان ارتش در دفاعی سرسختی را ندارد تا خود را به ثمر رساند ناکافی. لطمه می زند و حتی بیشتر برای دیدن شارلوت مایل پل و آنها را به شدت در نظر گرفته شده در ردیف 9, فقط برنده شدن افزایش ستاره MVP.

ژولیوس Randle: C

ناهموار قدرت رو به جلو را به ثمر رساند است و گردش پایین پس میلر گرفت اما در حال حاضر با موریس معامله او را بیمار مجهز به شماره 1 گزینه/نزدیک تر است. سنتی اعداد نگاه خوب (19.3 امتیاز 9.6 ریباند) اما Randle نیاز به یک گام به جلو در 3 نقطه تیراندازی و او پسرفت. به 63 میلیون دلار است و تیراندازی 26 درصد از 3 — هدف قرار دادن 3 از آخرین 34 گذشته 12 بازی. به علاوه دفاع از خود است به طور مداوم زیر متوسط.

رخی بولاک: C+

پس از از دست رفته 2019 بخشی از برنامه rehabbing از عمل جراحی ستون فقرات و برخورد با تیراندازی مرگ خواهر خود swingman شد فوری جرم و دفاع شروع Jan. 1. میلر در عشق سقوط کرد. او در 3 نقطه تیراندازی به دم کردن به تازگی به 33 درصد است. اما او خود را بهترین محیط مدافع است و به طور متوسط سالم و 26 دقیقه در هزینه ناکس.

Allonzo کوشا: D

جشن undrafted rookie از فصل گذشته سقوط کردن نقشه. هیچ کس کاملا مطمئن است از نقطه اوج اما او از چرخش تمام فصل — عدم تمایل خود را به عنوان یک رهگذر ابتلا به او. با نام مستعار “IsoZo”, Trier باقی مانده است تنومند, تشویق کن, روی نیمکت از طریق مرگ خود را.

میچل رابینسون: C+

آنچه او می کند او sensationally — putback dunks alley-oop انتقاد شدید مسدود کردن عکس حفاظت از لبه. اما او هنوز هم بیش از حد محدود ادبانه. او حتی یک قلاب شات. او خطا را بیش از حد اغلب و گاهی اوقات از موقعیت. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی در اینجا به توسعه را به یک نیروی عمده و سرقت از دور دوم انتخاب کنید.

Kadeem آلن: C+

در دو طرفه قرارداد آلن شده است چیزی جز صالح در 10 بازی به عنوان یک بازیساز تیرانداز و مدافع. اما این باشگاه دارای سه جوان نقطه نگهبانان که نیاز به ارزیابی ،

Ignas Brazdeikas: ناقص

خود را 2019-دور دوم انتخاب از میشیگان داده شده است هیچ شانسی در همه (نه بازی) — به خاک سپرده شد در G-League جایی که او را تبدیل به کارآمد تر و مولد. نمره 6-پا-6 بال به طور متوسط 22.6 امتیاز در کودکان, نیاز به بازی در حال حاضر با وجود دفاعی خود را کمبود.

مربی مایک میلر: B-

نیکز برندسازی مشاور استیو Stoute (او تا کنون یک F) ندارد میلر اما طرفداران انجام دهد. موقت تگ نمی آمد اما او مربی این فهرست است. رکورد او است 13-20 پس از Fizdale شکست مواجه در 4-18. ساختار او به ارمغان آورد به دفاع آشکار است. آنها به اشتراک گذاشتن توپ بیشتر و بهتر بسته شدن بازی به لطف میلر استراتژیک حرکت می کند. و او مجبور شده اند به عنوان سخنگوی این حق رای دادن در میان آن جلو دفتر هرج و مرج است. اما او نیاز به رفتن در برابر طبیعت و بازی بازیکنان جوان تر حتی اگر آنها مبارزه است.

اقدام رئیس جمهور اسکات Perry: C-

نیکز جنرال موتورز در حال اجرا است نشان می دهد پس از استیو میلز’ axing و آیا خوب در موریس مقابله با حق رای دادن هنوز در گیر کامل با مته سوراخ بازسازی است. پری رایگان-عامل خریدهای در جولای نشده panned و ناکس انتخاب کنید به نظر می رسد تلخ است. رابینسون انتخاب پر در کلاه خود و پری اصرار بر چسبیده در شماره 3 برای گرفتن برت هنوز هم می تواند به نوبه خود خوب است. پری راه اندازی ورودی جمهور لئون رز خوبی برای ماه ژوئن پیش نویس به طور بالقوه با سه تراکم بالای 35. سوال این است که آیا پری و پیشاهنگی را در اتاق جنگ را بر میدارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>