نیکز’ میشل رابینسون می خواهد شفافیت در NBA رکورد در طول coronavirus وقفه

نیکز مرد بزرگ Mitchell رابینسون شخصی سوال اگر NBA نمی کند راه اندازی مجدد فصل به طور منظم در این سال با توجه به کوروناویروس.

“آیا این به این معنی من شکست FG رکورد فصل؟” رابینسون توییتی اواخر یکشنبه شب.

دوم-سال مرکز پیشرو NBA با .742 زمینه-هدف در صد زمانی که لیگ تعطیل در هفته گذشته به دلیل گسترش COVID-19 بیماری همه گیر. رابینسون را رقم خواهد گرفتگی Wilt Chamberlain تمام زمان را برای یک فصل .727 با 1972-73 لیکرز.

21 ساله رابینسون بستری در اوایل این ماه که او “نمی دانم چقدر” در مورد چمبرلین. این Hall of Famer led NBA در زمینه هدف در صد 10 بار و به طور متوسط 30.1 امتیاز در هر بازی بیش از 14 سال NBA حرفه ای (از جمله یک رکورد 50.4 ppg در 1961-62 برای Philadelphia Warriors). این فصل 1972-73 که در آن پژمردگی the Stilt تاسیس رکورد لیکرز بود که در سال پایانی کار خود را.

“من واقعا نمی دیده بان مدرسه بسکتبال. من حتی نمی دانم که چرا آن را فقط به من نیست” رابینسون گفت: در تاریخ 1 مارس. “ما حتی نمی مانند که بازی کنه پس چه نقطه از تماشای?”

رابینسون ساخته شده 253 341 تلاش از کف در این فصل بیشتر در dunks و عکس از داخل رنگ. NBA قوانین تصریح می کند یک بازیکن باید حداقل 300 ساخته شده در زمینه اهداف را به واجد شرایط برای عنوان, اما تعداد کسانی که می تواند سرشکن بر اساس یک برنامه کوتاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>