گزارش ارزیابی در اوکراین گارد نقطه Issuf Sanon, با توجه به فوربس است که او چابک, مهاجم, مدافع.

سابق نیکس اروپایی دیده بانی تیم شیا گفت: پست او در واقع “ورزشی” و شناخته شده به عنوان یک نقطه به ثمر رساند نگهبان که احتمالا به بازی بازی های تیراندازی گارد در NBA در 6-پا-4.

Sanon, the Wizards’ 2018 دور دوم ذخیره کردن انتخاب کنید پرتاب به مارکوس موریس معامله است بازی این فصل خود را در اوکراین بومی برای میلاد Dnipro.

اما خط پایین این مورد 20 ساله Sanon است که او به احتمال زیاد هرگز بازی برای نیکز با توجه به منابع.

نه این که او نمی تواند یک تجارت پیاده در تاریخ بعد. نیکز نمی خواهد حکومت او را به لاس وگاس لیگ تابستانی در ماه جولای. واشنگتن نیاز به نیکز یک قطعه در سه تیم مقابله به تجارت رسمی.

“او یک اندیشه بازیکن جوان بود که بیشتر به یک پرتاب-در” یکی NBA دیده بانی آشنا با این وضعیت. “زمان خواهد شد بگویید اگر او حتی باعث می شود آن را برای تابستان خود را در لیگ است.”

ورزشی گزارش جادوگران بالا در Sanon, به طور خاص, GM تامی شپرد. سابق جادوگران جمهور Ernie Grunfeld ساخته شده Sanon انتخاب برای جادوگران.

Issuf Sanon Knicks prospect
Issuf Sanonگتی ایماژ

“اگر او واقعی بود, NBA, چشم انداز, او می خواهم به بازی در اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و یا ترکیه گفت:” درخت روغن قلم, NBA مشاور در اروپا بازیکنان. “او نمی خواهد هنوز هم در اوکراین است.”

نیکز دو اروپایی دیگر ذخیره کردن میدارد که هرگز آن را به باغ — مگر اینکه آنها به خرید یک بلیط در StubHub.

یکی از آنها فرانسوی است به جلو لوئیس Labeyrie یک فیل جکسون انتخاب در سال 2014 است که در چند نیکز تابستان تیم های لیگ. صربی گارد نقطه Ognjen Jaramaz انتخاب شده در 58 در سال 2017 توسط جکسون است دیگر. Jaramaz در تابستان 2017 تیم لیگ.

موریس تجارت هنوز دریافتی رئیس جمهور لئون رز و جنرال موتورز اسکات پری تنظیم خوبی برای سال 2020 پیش نویس است.

نیکز خود را در دور اول انتخاب کنید که شانس خواهد بود و در بالا هشت. آنها کلیپرز در دور اول انتخاب کنید که به احتمال زیاد خواهد شد در شماره 25-محدوده. و آنها خود را شارلوت دوم-طفیلی از ویلی Hernangomez تجارت خواهد شد که در 30s. که احتمالا سه میدارد در بالای صفحه 35.

“آنها در حال رفتن به دریافت سه, خوب, ورزشی بازیکنان در پیش نویس” NBA دیده بانی گفت.

موریس Harkless به دست آمده در موریس بسته هنوز هم ممکن است به دنبال خریداری در اواخر فوریه با توجه به ESPN کلاه خبرنگار بابی علائم. Harkless از ملکه گفت که او “رویا” برای بازی نیکس است.


موریس ساخته شده خود را کلیپرز اولین یکشنبه در کلیولند تهیه 10 امتیاز و چهار ریباند و سه دزد و دو پاس گل در دقیقه 21 در تار و مار. اما موریس از دست رفته چهار تمام تلاش خود را از 3 نقطه محدوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی