RJ بارت و Shai Gilgeous-الکساندر طرح به بازی با هم در این تابستان برای تیم کانادا در المپیک است.

نیکز خواهد یک نگاه در آنچه که می توانست تا به حال آنها برداشت های مختلف کنتاکی محصول.

در سال 2018 NBA پیش نویس نیکز برداشت کوین ناکس با نهم به طور کلی انتخاب کنید. دو اسلات بعد اورلئانز مدال دیگر به اندوخته خود کالج هم تیمی Gilgeous-الکساندر و معامله او را به کلیپرز در پیش نویس شب.

نزدیک به دو سال بعد Gilgeous-الکساندر در حال افزایش است به عنوان یک شروع دسته کوچک موسیقی جاز گارد به صورت حذفی-رقیب تندر در حالی که ناکس مبهم در سال دوم رکود با زیرزمین مسکونی نیکز — که ضمنا هنوز هم به دنبال خود گارد نقطه از آینده است. روز جمعه او به پایان رسید و با 18 امتیاز پنج کمک و سه ریباند در تندر را 126-103 blowout پیروزی نیکس در باغ.

Gilgeous-الکساندر پس از آمدن به شهر اوکلاهما در پل جورج تجارت در تابستان گذشته وارد بازی روز جمعه به طور متوسط 19.3 امتیاز 6.1 ریباند و 3.3 کمک در بازی در حالی که رونق در backcourt در کنار کریس پل — یک رابطه است که نقش خود را در سال دوم توسعه است.

Shai Gilgeous-Alexander shoots over Julius Randle during the Knicks' 126-103 loss to the Thunder.
Shai Gilgeous-الکساندر شاخه های بیش از ژولیوس Randle در طول نیکز’ 126-103 از دست دادن به رعد و برق.کوری Sipkin

“من فقط فکر می کنم آنها به صرف مقدار زیادی از زمان با هم” تندر مربی بیلی داناون گفت: قبل از بازی. “من فکر می کنم آن را در آغاز تابستان است. آنها را ایجاد کرده ایم واقعا رابطه خوب است. Shai همیشه یک پسر شده است که مشتاق به یادگیری و بهتر است. نه تنها با استعداد و با استعداد Shai با این نسخهها کار در آن است. بنابراین من فکر می کنم داشتن یک پسر مثل کریس اطراف او تصور می کنم او چیدن مغز او و صحبت کردن با او در مورد بسیاری از چیزهای مختلف است. چگونه بهتر, چگونه به, بهبود, چیزهای مختلف دفاعی, هجومی.”

“آنها تا به حال رابطه خوبی حق را از روز 1. آنها صرف برخی از زمان در تابستان کار کردن با هم قبل از اردوگاه های آموزشی آغاز شده است. ما باید یک ترکیب جالب از برخی از بچه های قدیمی تر و جوان تر ، آن بچه ها می توانند یاد بگیرند که بسیاری از کریس به خاطر کریس قرار می دهد زمان در نظر از تلاش برای کمک به کسانی که جوان تر ها یاد بگیرند و بهتر شود.”

نیکز ممکن است رویاهای پل داشتن که نفوذ خود را جوان رختکن فصل آینده با سابق خود عامل لئون رز در حال حاضر در حال اجرا نشان می دهد به عنوان رئیس جمهور. در حال حاضر آنها در سمت چپ فکر آنچه که می توانست با Gilgeous-الکساندر.

نیکز دیده اند مقدار زیادی از Gilgeous-الکساندر در حالی که سراغ ناکس در 2017-18 کنتاکی تیم ملی از دست داده است که در شیرین 16. ناکس و Gilgeous-الکساندر بودند Wildcats’ پیشرو گلزنان این فصل به عنوان دانشجویان سال اول. اما Gilgeous-الکساندر کار نمی کند برای نیکز در قبل از پیش نویس روند.

روز قبل از این پیش نویس Gilgeous-الکساندر گفت: پست Marc برمن به او گفته شد نه برای به اشتراک گذاشتن که او کار می کرد اما اعتقاد بر این است خود عامل هدایت او به سمت کلیپرز.

ناکس فقط به عنوان موثر به عنوان Gilgeous-الکساندر در سال گذشته زمانی که هر دو rookies اما Gilgeous-الکساندر گرفته پس از پیوستن به تندر. نیکز در ضمن در سمت چپ به دنبال روزهای بهتری پیش رو برای Knox که وارد جمعه به طور متوسط 6.5 امتیاز و 2.8 ریباند در هر بازی در این فصل بیشتر از آن آینده روی نیمکت.

“[Gilgeous-الکساندر] نیازی به ارزیابی عملکرد خود را بر اساس چگونه به خوبی او نمرات” داناون گفت. “به ثمر رساند رفتن به می آیند و بروید. او واقعا خوب حمله شب برابر دیترویت شب دیگر [27 امتیاز]. اما وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که او می تواند انجام دهد از نظر بازیسازی و rebounding و دفاع از. کسانی که ثابت هستند. اگر ما می توانیم او را جایی که او واقعا می شود سازگار مرد, جایی که او بین هفت و 10 پرتاب ریباند یک بازی است که نه تنها به او کمک کند و کمک به تیم ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de