شیکاگو – نیکز rookie RJ بارت ممکن است فاقد ثابت محیط, بلوز, اما او به سختی فاقد اعتماد به نفس است.

بارت گفت که او به دنبال به جلو به پاسباني دوک compadre صهیون ویلیامسون در جمعه شب Rising Stars Challenge در NBA All-Star Weekend و افزود او را برای رای دادن به خود – نه جلو در حال اجرا گریزلیز گارد نقطه Ja Morant – برای تازه کار از سال است.

“بسیاری از مردم سزاوار [Rookie از سال] بسیاری از مردم کار سخت برای آن است. من نمی دانم. این نوع از سخت نیست به رای دادن برای خودم” بارت گفت: صبح روز جمعه قبل از افزایش ستاره ها تمرین در Wintrust عرصه خانه بسکتبال DePaul.

گفت: او واقعا نبوده است در Rookie از سال مکالمه برت گفت: “من احساس می کنم مانند بسیاری از بچه ها در حال بازی واقعا خوب است. وجود دارد مقدار زیادی از خوب rookies های خارج وجود دارد وجود دارد. Ja انجام شده است چیزی که او در تمام طول سال. Kendrick [Nunn از گرما]. صهیون را در حال حاضر. بچه ها در حال بازی واقعا خوب است. من هرگز برای جلوگیری از اعتقاد خودم.”

ستاره افزایش چالش ویژگی های NBA top rookies و رشته تقسیم به تیم ایالات متحده آمریکا و تیم جهان است. این بدان معناست که برت و کانادا خواهد شد که بازی برای تیم جهان و ویلیامسون را نبرد برای بار دوم تا کنون است. آنها مواجه خاموش در تابستان-بازی لیگ در ماه جولای هر چند ویلیامسون بود تعطیل پس از نه ساعت. ویلیامسون هنوز rehabbing از عمل جراحی برای تعمیر یک پاره راست منيسک که پلیکان در بازدید از این باغ در Jan. 10. نیکز را مشاهده آسان در 27 مارس ،

خواسته توسط پست اگر او می خواهد برای محافظت ویلیامسون در جمعه شب نمایشگاه برت گفت: “آره. آره. من احساس می کنم مثل من می دانم که بهتر از هر کسی چگونه برای محافظت از او.”

RJ Barrett of the New York Knicks drives to the basket during a game against the Washington Wizards.
رابرت Sabo

ویلیامسون که به شیکاگو در 2:30 صبح روز جمعه پس از پلیکان میزبانی تندر پنجشنبه شب گفت: او فقط “در اینجا به آن لذت ببرید” و به نام بارت “بسیار خاص است.”

“این برادر من” ویلیامسون گفت. “ما تا به حال زمان زیادی در دانشگاه دوک.”

زمانی که گفته بارت مشتاق است برای محافظت از او چرا که او می داند همه چیز ویلیامسون خود را تغییر لحن.

“من RJ مستقیم به پست” ویلیامسون با لبخند گفت:.

بارت بعد کمی عقب نشینی وقتی پرسید که آیا او می تواند به اشتراک گذاشتن هر گونه اسرار در مورد دفاع از ویلیامسون که فوق العاده بوده است پس از اولین بازی خود را در ماه گذشته. ویلیامسون شد این بازیکن برای اولین بار به ارسال هشت 20-نقطه بازی در 10 گردش زمانی که او کاهش یافته و حرفه ای-بالا 32 امتیاز پنج شنبه شب. او به طور متوسط 22.1 7.5 امتیاز و ریباند.

“من به شما یک راز است: او به انجام آنچه او را به انجام و شما نمی توانید آن را متوقف کند” بارت گفت.

“من احساس می کنم با او یک بازیکن است که ما واقعا قبل از دیده می شود پس چگونه می توانم به شما گارد او ؟ او یک استعداد بزرگ. او مانند یک بچه بزرگ. او با این نسخهها کار خیلی سخت در هنر و صنعت خود را.”

بارت در این 19 سال lefty 6-پا-6 گارد تیراندازی است که به طور متوسط 13.6 امتیاز از طریق 44 بازی اما زمینه خود را-هدف درصد است 38.8 – از جمله 31.3 درصد از 3 نقطه محدوده. خود را موثر field-هدف در صد می دهد که اضافه وزن 3-نقطه عکس یک پست 43 درصد است.

اما او حیله گر غرایز در رسیدن به سبد خرید, دفاع, فشار و ناملموس هنوز امیدوارم که او را تبدیل به یک ستاره به عنوان Morant و ویلیامسون به نظر می رسد به مقصد بود. ویلیامسون بود بالا انتخاب کنید در ماه ژوئن گذشته به پیش نویس Morant شماره 2 و برت شماره 3.

NBA پیشاهنگی گفت: پست در لاس وگاس لیگ تابستانی که بارت را با تکبر راه رفتن کمک خواهد کرد او را به عنوان او انتقال به NBA با تاکید بر 3 نقطه تیراندازی خود را نه نقطه قوت.

“من احساس می کنم من انتظار عظمت از خودم” بارت گفت. “من سخت کار می کنند به بزرگ هر روز. من انتظار کارهای بزرگ است. هنگامی که چیزی شبیه به این [All-Star دعوت] اتفاق می افتد, من به یک گام به عقب و لذت بردن از آن است.”

RJ Barrett of the New York Knicks speaks at a press conference at 2020 NBA All-Star Weekend.
NBAE via Getty Images

بارت گفت: او خواهید بود به “آفتابی فلوریدا” بعد از ظهر شنبه برای باز کردن پس از یک گیج کننده نیمه اول به نیکس ” فصل. اما برای اولین بار او می خواهد به خیس خوردن در All-Star vibes.

“من می خواهم به انتخاب مردم مغزها” بارت گفت. “در بسیاری از ستاره ها در اینجا. این فرصت به آنها صحبت کنید و ببینید آنچه انجام می دهند و اعمال آن را به زندگی من. من تو را دیدم Gary Payton شب گذشته. او سرد بود و صحبت می کرد به ما و به ما گفت که چقدر سخت کار کرده و به ما گفت به سوال بپرسید. نترس به سوال بپرسید. مردم بسیاری از دانش است.”

نیکز وارد شکستن با یک مربی موقت یک جنرال موتورز که آینده است تا در هوا و هیچ تیم رسمی رئیس جمهور. اما بارت یک بلوک ساختمان.

“این واقعا متفاوت” بارت گفت: از خود rookie سال است. “من تا به حال بسیاری از مردم در کمک به من به من انتقال نرم و صاف. مارکوس [Morris] صحبت کردم که به مقدار زیادی به خصوص به این دلیل که او یک بال. Wayne [اللینگتن] و تاج [گیبسون] واقعا به من کمک کند با روز به روز روال متمرکز ماندن در همه زمان ها.”

جمعه نبود فقط هر بازی به صورت بارت.

“من به تماشای این بازی بسیاری در حال رشد” بارت گفت. “من واقعا می خواستم در این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی